Dying Light Oyun Arkadaşı

Ben oyunu bitireli çok oldu yeni oynayanlara tavsiyem en zor zorluk derecesinde oynasın ha birde The Following DLC si ile daha güzel oluyor oyun.Bu arada sağol yeni fark ettim en son 2017 de oynamışım.
En zorda oynamayınca keyfi yok hiçbir oyunun bütün firmalar oyuncuyu elinden tutup oyun sonuna götürüyor tadı kalmadı hiçbir şeyin.

En zorda oynamayınca keyfi yok hiçbir oyunun bütün firmalar oyuncuyu elinden tutup oyun sonuna götürüyor tadı kalmadı hiçbir şeyin.
Ben Hitman Absolution u Uzman da bitirdim Mükemmeliyetçi de bitirmek inan bir bölümde 5 saniyelik detayı npc nin tepkisini ezberlemek lazım felaket derece zordu.Şimdi ki oyunlarda Sekiro zor diyolar fakat oynarken ben bir zorluğunu görmedim eski oyunlarda ki zorluk varken Sekiro çok basit bir oyun kaldı ama harika bir oynanışı var.

Ben Hitman Absolution u Uzman da bitirdim Mükemmeliyetçi de bitirmek inan bir bölümde 5 saniyelik detayı npc nin tepkisini ezberlemek lazım felaket derece zordu.Şimdi ki oyunlarda Sekiro zor diyolar fakat oynarken ben bir zorluğunu görmedim eski oyunlarda ki zorluk varken Sekiro çok basit bir oyun kaldı ama harika bir oynanışı var.
Sekiro benimde hoşuma gidiyor çok akıcı, zor olduğunu düşünmüyorum sadece bossların hareketlerini ezberlemek yetiyor. Her şeyi en zorda oynamaya özen gösteriyorum ancak C&C Generals: Zero Hour'da 4 Hard+4 Medium botu tek başıma yendiğimde zirvede bırakacağım.(GLA Stealth ile)

@Random.Person Hocam biraz çocukça gelebilir ama sizinle Don't starve together oynamak istiyorum, ne dersiniz?
DST severim, neden çocukça olsun? Çocukça olsa bile oynarım yani Minecraft'a bile çocuk oyunu diyen bir milletin fikirlerini umursamıyorum.
@Silinen üye Steam adresin nedir, yazmayacaksın galiba telekinetik yeteneklerim bunu tespit edecek derecede gelişmiş değil. 🥶

Son düzenleme:
Sekiro benimde hoşuma gidiyor çok akıcı, zor olduğunu düşünmüyorum sadece bossların hareketlerini ezberlemek yetiyor. Her şeyi en zorda oynamaya özen gösteriyorum ancak C&C Generals: Zero Hour'da 4 Hard+4 Medium botu tek başıma yendiğimde zirvede bırakacağım.(GLA Stealth ile)
Ben Cyberpunk dan umudu kestim hayır iyi kötü bir sistem toplayacağım ama yine kaldırmıyor arkadaş.Minimum 1080ti nedir ?Umarım oyunun optimizasyonu iyi olur 1080ti herkes de olan kart değil ki zaten Türkiye şartlarında en fazla 5000 e sistem toplayabiliyorum oda açar mı açmaz mı bilmem.

@112819 Artık şu minimum 1080 Tİ istiyor saçmalığından kurtulun lütfen. O demonun 4K çözünürlükte oynandığı sistemdi. Minimum 1050 Tİ veya RX 470 civarı bir sistem isteyecek.

Ben Cyberpunk dan umudu kestim hayır iyi kötü bir sistem toplayacağım ama yine kaldırmıyor arkadaş.Minimum 1080ti nedir ?Umarım oyunun optimizasyonu iyi olur 1080ti herkes de olan kart değil ki zaten Türkiye şartlarında en fazla 5000 e sistem toplayabiliyorum oda açar mı açmaz mı bilmem.
Açacağına inanıyorum, 1050Ti "Düşük - Orta" ayarlarda 30FPS verebileceğine de inanıyorum.
Öyle şeylere inanmayın yapımcı şirket batmak istemez değil mi?
Resmi açıklama olmadığı sürece "Sosyal Medya" da paylaşılan "Kaynaksız" verilere inanmayın. Ya da hiç kullanmayın benim gibi :)

Geri
Yukarı