Dying Light ''Oyun Klasörüne yazamazsın. Yazma iznin Yok'' Hatası

SCN

Kilopat
Yer
Antalya
Oyunu steamden yeni satın aldım ve girmeye çalıştığım zaman böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Oyunu Custom Game çalıştabiliriyorum ama normal hali çalışmıyor, ne yapmalıyım?

Çözümünü buldun mu? Çünkü benim de başıma geldi, oynayamadığım için çok üzgünüm. :(

Oyunu Steam'den yeni satın aldım ve girmeye çalıştığım zaman böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Oyunu Custom Game çalıştabiliriyorum ama normal hali çalışmıyor, ne yapmalıyım?

Abi, ben şu an çözdüm. Windows güvenlik duvarı izinlerine gir, oradan Dying Light'ın özel tikini seç. Ben de şu an çözdüm, çok mutluyum. :)

çözümünü buldun mu ? çünkü benimde başıma geldi oynayamadığım için çok üzgünüm :(

abi ben şu an çözdüm windows güvenlik duvarı izinlerine gir ordan dyinglightın özel tikibni seç bende şu ançözdüm çok mutluyum :)
dostum nasıl yaptığını lütfen söylermisin ben hala yapamadım oynayamıyorum yardım edersen çok minnettar olurum

Ben çözümü windowsun guard sistemini kapatınca buldum.
as1.JPG

1. Alttan programları görüntüleyin.
as2.JPG

2. Guarda sağ tıkladığınızda güvenlik panosunu görüntüleye tıklayın.
as3.JPG

3. Virüs ve tehdit Koruması menüsüne girin.
as4.JPG

4.Virüs ve tehdit koruması ayarlarında Ayarları Yönet diye bir seçenek olacak oraya tıklayın.
as5.JPG

5. Gerçek zamanlı korumanız açıksa oyunu açarken kapatın düzelir benim problemim çözüldü.
Bazı oyunlar bu sistem sayesinde açılmayabiliyor. Başlıca ETS2 ,assetto corsa guard yüzünden açılmıyordu guardı kapatınca düzeliyor. Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Bende de aynı sorun vardı denetim masasından yeni kullanıcı açınca düzeldi. Muhtemelen PC'ye format atarken İngilizce bulmuştum onu kurdum kullanıcı adında da Türkçe karakterler vardı. Sistem Türkçe karakter tanımlayamadığı için belgelerime erişemiyordu yeni hesapta Türkçe karakter de kullanmadım bir sıkıntı kalmadı. 1 Sene geçmiş senin konuyu açalı ama hala yaşıyorsan dene bir derim. :D

Oyunu Steam'den yeni satın aldım ve girmeye çalıştığım zaman böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Oyunu Custom Game çalıştabiliriyorum ama normal hali çalışmıyor, ne yapmalıyım?

Ben şu şekilde hallettim Don't Starve Togheter'da bir de bu oyunda alıyordum hatayı çözümü buldum sebebi ise Windows'un belgeleri koruması.

Burayı açın ve sonra oku ok işaretlerini takip et.

Dosya Ekleri

• Screenshot_24.png
    Screenshot_24.png
    12,4 KB · Görüntüleme: 759
  • Screenshot_25.png
    Screenshot_25.png
    85,3 KB · Görüntüleme: 714
  • Screenshot_26.png
    Screenshot_26.png
    32,4 KB · Görüntüleme: 677
  • Screenshot_27.png
    Screenshot_27.png