Dying Light Platinum Edition 29.70 TL

Benim bilgisayarım oyun 4600H gömülü ekran kartlı. Dying Light denemedim daha ama AC Odyssey gayet normal görünüyodu. Fakat Sniper Ghost Warrior Contractz girdiğimde sürekli takıla takıla ilerliyodu. Platform aşırı sorunlu ve iade felan da kabul etmiyolar daha 10dk denemiş olsan bile. Kimseye önermeyeceğim bu platformu. Umarım da daha fazla kullanılmaz ülkemizde ve belki çekilir. Turkcell ile alakalı olduğu bariz. Yurtdışında bu tarz sorunlar hiç görmüyorum..

200 Mbit Superonline fiber var her şey maximumda olduğu halde çamur gibi oluyor. Tarayıcıda biraz daha iyi ama yine kötü. Yani netle alakalı olduğunu zannetmiyorum bilgisayarımda iyi.

Ya sanki oyunlara göre farklılık gösterebiliyordu. LoL oynarken cam gibi görüntü alıp Farming Simulator'ya da ETS 2 oynarken söylediğin gibi bir sorunla karşılaştığım oluyordu. Ben bir ay kadar kullandım ve sadece LoL oynamıştım onda da çok problem oluyordu durduk yere bağlantı kopuyor oyundan atıyor tekrar girdiğimde dakikalarca doğrulama yapıyor gibi gibi birçok problem olmuştu. Sistem ve internetin varsa böyle bir uygulamaya ihtiyaç yok fikrimce.

Ya sanki oyunlara göre farklılık gösterebiliyordu. LoL oynarken cam gibi görüntü alıp Farming Simulator'ya da ETS 2 oynarken söylediğin gibi bir sorunla karşılaştığım oluyordu. Ben bir ay kadar kullandım ve sadece LoL oynamıştım onda da çok problem oluyordu durduk yere bağlantı kopuyor oyundan atıyor tekrar girdiğimde dakikalarca doğrulama yapıyor gibi gibi birçok problem olmuştu. Sistem ve internetin varsa böyle bir uygulamaya ihtiyaç yok fikrimce.
Sonradan genişleyen kütüphane sistemi ile avantajlı oldu. Yine de güzel bir sistemin varsa biraz gereksiz kalıyor.

Sonradan genişleyen kütüphane sistemi ile avantajlı oldu. Yine de güzel bir sistemin varsa biraz gereksiz kalıyor.
Hocam sisteminiz varsa zaten gereksiz diyebiliriz, biraz demeye gerek yok. Ultrabook kullandığım için aldım ama her oyudna aynı performansı vermiyor maalesef.

İşlemcim İ5-9300, ekran kartım GTX 1650. Asasins Creed Valhallla ve Cyberpunk 2077 var. Ultrada açmak istediğimde sistemim yetmiyor GeforceNow'da denediğimde ise daha kötü grafikler oluyordu. O yüzden yani .

İşlemcim İ5-9300, ekran kartım GTX 1650. Asasins Creed Valhallla ve Cyberpunk 2077 var. Ultrada açmak istediğimde sistemim yetmiyor GeforceNow'da denediğimde ise daha kötü grafikler oluyordu. O yüzden yani .
Dediğim gibi oyundan oyuna farklılık gösteriyor. Stabil bi performansı yok.

Geri
Yukarı