Dying Light RTX 2060 sistemde 80 FPS ile kasıyor hissettiriyor

3060'lı laptopumda da aynı hissi hissediyorum oyunun optimizasyon sorunu varmış gibi hissediyorum. Şu an arkada açık 90-120 arası FPS'ler sanki 60 FPS veya daha altı gibi hissettiriyor. Benim de ekranım 144Hz.
windows+r tuşlarına basarak %99 fps yazanı kontrol et. Eğer benimki gibi düşükse benzer sorunlar yaşıyor olabiliriz

%1 FPS'in yeni nesil oyunları oynamakla ne alakası var. Senin gibi bilgisiz insanlar basmış gene forumu. En kısa sürede ban yemeni diliyorum.

Windows+r tuşlarına basarak %99 FPS yazanı kontrol et. Eğer benimki gibi düşükse benzer sorunlar yaşıyor olabiliriz.

%1 değerlerim normaldi. 8x2 16 GB RAM kullanıyorum. Sendeki bir sorun olacağını sanmamakla beraber oynadığım başka bilgisayarlarda da bu sorunla karşılaştığımı biliyorum. Dün iade ettim oyunu.

Arkadaşın sisteminin yeni nesil oyunları oynayamayacak ne sorunu var. Çok iyi olsun olmasın herhangi bir ayarda oynayabilir. Ayrıca %1 FPS değerlerinin yeni nesil oyunlarla ne alakası var. Her oyunda ölçülebilir bir değer. Sisteminizle hava atıyormuş intibahı veriyorsunuz. İntibahtan ziyade direkt öyle diyorsunuz hatta. Yazık.

Geri
Yukarı