Dying Light tekme ile zombiler çok kolay ölüyor

overkilled

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi oyunu normal zorluk seviyesinde oynuyorum ama her zombi tek yiyor. Yani anladığım kadarıyla çok kalabalık sürüleri bu kadar basit temizlemek garibime gitti, oyunumda bir sorun mu var? Yoksa normal hali mi bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam emin misiniz öldüğüne ? O oyunu bir kaç kere farklı zorluklarda bitirdim. Normalde, tekme attığınız zaman sersemlemesi ve daha sonra ayağa kalkması lazım. Ardı ardına defalarca tekmelerseniz öyle ölebiliyor sadece.

Başlıkta da belirttiğim gibi oyunu normal zorluk seviyesinde oynuyorum ama her zombi tek yiyor. Yani anladığım kadarıyla çok kalabalık sürüleri bu kadar basit temizlemek garibime gitti, oyunumda bir sorun mu var? Yoksa normal hali mi bu?

Özellik olarak açtığınız tekmeden bahsediyorsanız durumdan duruma değişebiliyor hocam 1 tekmede de ölebiliyor 2'de de hangisinden bahsediyorsunuz.

Arkadaşlar oyuna yeni başladım oyunum orijinal daha Steam'den dün aldım indirimdeyken en başta borularla öldürmeye çalıştım sonra staminam bitti tekme atayım dedim tek tek düştü hepsi bir vuruyorum metrelerce uzağa savruluyorlar.
Yani şöyle tek yiyorlar resmen tekme attığım an kafaları falan kopuyor öyle diyeyim.

Arkadaşlar oyuna yeni başladım oyunum orijinal daha Steam'den dün aldım indirimdeyken en başta borularla öldürmeye çalıştım sonra staminam bitti tekme atayım dedim tek tek düştü hepsi bir vuruyorum metrelerce uzağa savruluyorlar.
Yani şöyle tek yiyorlar resmen tekme attığım an kafaları falan kopuyor öyle diyeyim.
Etkinlik var sanırım, tek atınca Allahına kavuşuyorlar, uçan tekme açınca da atmosferin dışına çıkıyorlar resmen. Şuan oyundayım, Metrelerce uzağa savrulmalarının sebebi bu sanırım. Ben de de aynı şekilde oluyor çünkü, dediğim gibi etkinlik falan var galiba.

Geri
Yukarı