Çözüldü Dying Light "zombi istilası sıklığı" ve "insan işbirlikçileri" ayarları nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rid

Decapat
Daha fazla  
Alta fotoğraf koydum. Bu üç ayar nedir açıklar mısınız?

resim_2023-08-10_195300422.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Normal geceden tam olarak farkı nedir?

Şöyle bir fark var, oyunda bir mod var Online açtıysan gece biri isterse gece avcısına geçebiliyor o zombi oyuncu oluyor sizde o adamın sunaklarını yok edip ya da kendisini öldüre öldüre yenmeye çalışıyorsunuz. Tabii çok güçlü olsa da taktikleri ve zayıflıkları var gece avcısı ya da Predator'ün ne deniyor hatırlamıyorum (bu moddaki zombinin kendi yetenek ağacı var).
Alta fotoğraf koydum. Bu üç ayar nedir açıklar mısınız?

Eki Görüntüle 1897708
işbirlikçi açarsan onlinedan adamlar gelip item atabilir (oyun zevkini yok edecek güçte silahlar ve fazla itemler dahil) bide gece katılırlarsa gece avcısı moduna dönüşüyor ve adamla zombi vs human yapıyonuz

Normal geceden tam olarak farkı nedir?

Şöyle bir fark var, oyunda bir mod var Online açtıysan gece biri isterse gece avcısına geçebiliyor o zombi oyuncu oluyor sizde o adamın sunaklarını yok edip ya da kendisini öldüre öldüre yenmeye çalışıyorsunuz. Tabii çok güçlü olsa da taktikleri ve zayıflıkları var gece avcısı ya da Predator'ün ne deniyor hatırlamıyorum (bu moddaki zombinin kendi yetenek ağacı var).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şöyle bir fark var, oyunda bir mod var Online açtıysan gece biri isterse gece avcısına geçebiliyor o zombi oyuncu oluyor sizde o adamın sunaklarını yok edip ya da kendisini öldüre öldüre yenmeye çalışıyorsunuz. Tabii çok güçlü olsa da taktikleri ve zayıflıkları var gece avcısı ya da Predator'ün ne deniyor hatırlamıyorum (bu moddaki zombinin kendi yetenek ağacı var)

İyi de bu zombi sensin modu değil mi ben onu demedim normal hikaye modunda var bu eceller daha mı güçlü oluyor 3 günde bir.

İyi de bu zombi sensin modu değil mi ben onu demedim normal hikaye modunda var bu eceller daha mı güçlü oluyor 3 günde bir.
kusura bakma modları karıştırdım :D tam hatırlamıyorum level scaling ile alakalı olabilir

Hayır arkadaşın dediği gibi. Zombi sensin modunda zombi olarak sen maç aratıyorsun. O ayar açıksa o aratan oyunculardan birisi senin oyununa gelebiliyor işte. Normal hikaye olması fark etmiyor.

Oyunda hazır olarak geliyor bu ayar mantıksızmış brn kapatayım o zaman bende ecelleri sanmıştım.

Kusura bakma modları karıştırdım :D tam hatırlamıyorum level scaling ile alakalı olabilir.

Haklıymışsın kardeşim.

Zombi istilasını hiç yapayım o zaman.

Hayır arkadaşın dediği gibi. Zombi sensin modunda zombi olarak sen maç aratıyorsun. O ayar açıksa o aratan oyunculardan birisi senin oyununa gelebiliyor işte. Normal hikaye olması fark etmiyor.

Son bir soru sorayım işbirlikçi insan da en üstte dediği gibi insan olarak katılıyolar o zaman ben bu işbirlikçi olayını kapatsam Online de eşya atamıyor muyuz?

Oyunda hazır olarak geliyor bu ayar mantıksızmış brn kapatayım o zaman bende ecelleri sanmıştım.

Haklıymışsın kardeşim.

Zombi istilasını hiç yapayım o zaman.

Son bir soru sorayım işbirlikçi insan da en üstte dediği gibi insan olarak katılıyolar o zaman ben bu işbirlikçi olayını kapatsam Online de eşya atamıyor muyuz?
İş birlikçi olayını kapatırsan başkaları lobi aratırken senin odanı göremez yani atamazsın. Ama sen başkalarının oyununa girip eşya atabilirsin. Sadece senin ana save'ini etkiliyor o ayar.

Geri
Yukarı