Çözüldü Dying Light'da MP'ye girilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hakan Salih

Hectopat
RAM
6 GB
Ekran kartı
R7 250 2GB
Anakart
GA-G41MT-ES2L
İşlemci
Q9400
Merhabalar, Dying Light'i arkadaşlarımla beraber oynamak istediğimde şöyle bir uyarı ile karşılaşıyorum ve bana diyor ki oyun dosyaların değiştirilmiş gibi görünüyor.
En son 2 hafta önce oyunu oynadığımda böyle bir sorun yoktu, ayrıca oyun günceldi. 2 hafta aradan sonra arkadaşlarımla oynayalım dedim ve sonuç bu:

ss2.jpg

Oyun dosyalarını defalarca tekrar tekrar kontrol ettim. Yetmedi oyunu komple silip/kaldırıp tüm DLC'leri ile beraber en baştan yükledim.
Fakat yukarıdaki resimdeki problem yine çözülmedi.
Belki bir yararı olur, düzelir diye beta sürümlerinden oyun sürümünü de published_version_1_47_2 - patch 1.47.2 olarak değiştirdim, fakat bu da işe yaramadı:

ss.PNG

Daha nasıl çözebilirim?

Çözüm
Oyunun kurulu olduğu yere gelip Third_Party_Licenses dosyasını, DW ve DW_DLC (kaç tane dw_dlc dosyası varsa hepsini silin örnek dw_dlc1, dw_dlc2) silin ve Steam'den oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin bende de oluyor arada böyle yapınca çözülüyor deneyin bence belki çözülür sorun.
Oyunun kurulu olduğu yere gelip Third_Party_Licenses dosyasını, DW ve DW_DLC (kaç tane dw_dlc dosyası varsa hepsini silin örnek dw_dlc1, dw_dlc2) silin ve Steam'den oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin bende de oluyor arada böyle yapınca çözülüyor deneyin bence belki çözülür sorun.

Çözüm

Teşekkür ederim, dediğin gibi yapınca düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı