Rehber Dying Light'ı Düşük Sistemde Oynayabilme Rehberi

Hocam aradan 1 yıl geçmiş ve ben hiç Dying Light oynamadım elime iyi bilgisayar geçti oynamadım pişman oldum şimdi elimde böyle bir PC var.

ATI Radeon HD 3850 (DX10.1 1018MB VRAM) ekran kartı.
Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @2.40GHz 4 çekirdek
4 GB RAM

Sizce bu gösterdiğinizden böyle %20 daha yüksek ayarda oynayabilir miyim?

Tabii ki oynarsınız. Ben de sistem ön yargısından 1 yıl oynayamamıştım. Şu an aynı sistemle hala oynuyorum.

250 saate yakın oynayabildiysem bu ayarlar sayesindedir. Sizin sisteminizde de işe yarayacaktır.

Tabii ki oynarsınız. Ben de sistem ön yargısından 1 yıl oynayamamıştım. Şu an aynı sistemle hala oynuyorum.

250 saate yakın oynayabildiysem bu ayarlar sayesindedir. Sizin sisteminizde de işe yarayacaktır.

Çok teşekkür ederim içim bir mutluluk doldu tekrar teşekkürler iyi akşamlar.

Bunu yapmak yerine Geforce Now satın almayı yeğlerdim. Güçlü internetiniz yoksa bilinen VPN'lere para vererek yada VDS satın alıp VPN sunucusu kurarak bu sorunu çözerdim.

Bunu yapmak yerine GeForce NOW satın almayı yeğlerdim. Güçlü internetiniz yoksa bilinen VPN'lere para vererek ya da VDS satın alıp VPN sunucusu kurarak bu sorunu çözerdim.

Hocam GeForce NOW çok önceden yükledim ama sürekli aramıza katılın diyor oyun oynamaya kalkınca bende kullanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…