Dynamic Diske Dönünce " Still Waiting For Root Hatası" Almaya Başladım.

Muslim

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Freelance Cinematographer
Arkadaşlar Merhaba. Sağolsun Recep Baltaş'ın "Dual Boot Mavericks Kurulum Rehberi" sayesinde bilgisayarıma Mavericks 10.9.5 i ve Windows 8.1 i kurdum. Dual boot olarakta çalıştırdım. Tüm sürücüleri hallettim ancak sapasağlam çalışırken paragonla 40 gb açtığım hfs partition a diskin diğer bir bölümünden yedek alan açayım derken,meğerse MBR diskler en fazla 4 partition ı temel disk olarak çalıştırıyormuş. "Aomei Disk Manager" ile diskleri yine temel diske çevirdim veri kaybetmeden ama. Şimdide Clover dan Mavericks i açmak istediğimde "Still Waiting For Root Device" hatası alıyorum. Ekran fotoğrafını da yükledim. Çözüm önerileriniz için şimdiden teşekkürler . Not: Bu pc de Snow Leopard tan tutunda IAtkos, Mountain Lion denedim sadece Mavericks te başarılı oldum. Silip Yeniden de kurmak istemiyorum olmadı en son çare olarak onu yapacağım... Tekrar teşekkürler şimdiden herkese.... Dip Not: Forumdaki çözüm önerilerini denedim...

Dosya Ekleri

• 20141203_094345.jpg
    20141203_094345.jpg
    461,5 KB · Görüntüleme: 295
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı