Dyson V15 vs Dyson V12 vs Dyson V11 vs Dyson V10

386899

Centipat
Merhaba. Bu ürünler arasında kaldım. V15 ile V12 stokta yok. V11 de yokmuş şimdi baktım. Stokta V10 var. Aşırı acil değil yani hemen almam gerekmiyor. Sizce diğer ürünleri beklemeli miyim? Fiyat farkını hak ediyor mu? Canım Anama alacağım kullanırken çok yormuyor değil mi? @SideWinder hocam sizde vardı heralde. Nasıl iyi mi?

O fiyata bu ürünleri alacağınıza robot süpürgeleri alın. Kendi kendine temizliyor istediğiniz zaman. Sadece toz torbasını temizliyorsunuz. Böylece hiç yorulmaz anneniz.

O fiyata bu ürünleri alacağınıza robot süpürgeleri alın. Kendi kendine temizliyor istediğiniz zaman. Sadece toz torbasını temizliyorsunuz. Böylece hiç yorulmaz anneniz.
Hocam bende var da yeterince iyi temizlemiyor evimin küçük olmasına rağmen. Yani o ev benim evden çok daha büyük.

Hocam bende var da yeterince iyi temizlemiyor evimin küçük olmasına rağmen. Yani o ev benim evden çok daha büyük.

Çok iyi araştırmanız lazım. Bazen aynı oda için 2 3 hatta 5 kere çalıştırıyorlarmış. Size kalmış çok daha az yorucu o yüzden dedim. Silen sulu silenleri de var. Siz bilirsiniz...

Çok iyi araştırmanız lazım. Bazen aynı oda için 2 3 hatta 5 kere çalıştırıyorlarmış. Size kalmış çok daha az yorucu o yüzden dedim. Silen sulu silenleri de var. Siz bilirsiniz...
Yok haklısın zaten daha az yorucu. Yani evi olduğu haliyle koruyor ekstra temiz yapmıyor. En sonunda yine benim bir temizlik yapmam gerekiyordu onun için yazdım.

Yok haklısın zaten daha az yorucu. Yani evi olduğu haliyle koruyor ekstra temiz yapmıyor. En sonunda yine benim bir temizlik yapmam gerekiyordu onun için yazdım.

Ben kullanmadım hiç kullananların anlattıklarını ilettim size. Çok kullandıkları odaları temizlerken kapıyı kapatıp tekrar tuşuna basıyorlarmış. Size kalmış...

V10 / V11 güzel ürünler. Açıkçası en uygununa bulduğunu alabilirsin. Ben V8 kullanıyorum, 3 sene olacak. Sadece bataryası bozulmuştu ki garanti kapsamında değiştirildi. Onun dışında performansı ilk günkü gibi. Dyson ürünleri güzel kullanılırsa oldukça uzun ömürlü oluyor. Benim gibi toza oldukça alerjisi olan birisiyseniz, olmazsa olmaz.

Bir robot süpürgeyle bu ürünleri karşılaştıramazsın.

V10 / V11 güzel ürünler. Açıkçası en uygununa bulduğunu alabilirsin. Ben V8 kullanıyorum, 3 sene olacak. Sadece bataryası bozulmuştu ki garanti kapsamında değiştirildi. Onun dışında performansı ilk günkü gibi. Dyson ürünleri güzel kullanılırsa oldukça uzun ömürlü oluyor. Benim gibi toza oldukça alerjisi olan birisiyseniz, olmazsa olmaz.

Amaç yorulmasını istememek ya o yüzden önerdim bir alternatifti yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir çok video var sadece bir örnek olarak yolladım. Videoları izlemenizi tavsiye ederim.

Hocam öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim. Peki aralarındaki fiyat farkına sizce değer mi? V15 de alabilirim fiyat olarak sorun değil. Yani abartı etiketli mi yoksa daha üst teknoloji mi var? Çekim gücü olarak falan. İnternette videolar var ama hepsi sponsorlu sanırım ekstra bir şey öğrenemiyorsunuz.

Hem kablolu dyson ( big ball allergy) hem robot, hem de V8 absolute( parke başlığı olan ) bir kullanıcı olarak umarım faydası olur;
Haftada bir genel temizlikte big ball kullanılıyor o yüzden uzun süreli temizlikte dikeye ihtiyaç duymuyorum. Dikeylerin modellerinde ise.
Fiyat farkında değer mi siz karar verin:
V8 ve V10, 11, 12, 15 en büyük arasındaki fark: Çalışma süresi 40 dk vs 60 dakika.
Tüm temizligi bununla yapmadıgınız için sürekli elinizin altında oldugu için çok fark etmiyor açıkçası.
12 Slim hem cok hafif hem de tetiğe sürekli basmak zorunda kalınmıyor; anneniz çok yorulmasın diyeyse 12 hem 15 gibi lazer teknolojsine sahip; hem de en hafif ( haznesi daha küçük/ hiç sorun degil bence)süpürge oldugu için onu tercih edebilirsiniz. Tetige sürekli basmak zorunda olmamak beni cezbediyor su an yeniden alacak olsam V12 tercih ederdim ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı