E-3LUE K751 Klavye Nasıldır?

gleiwan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben yukarıda belirttiğim klavyeden almak istiyorum. Switchleri için kötü demişler JWH Switch sahibi sanırsam. Amazon'dan Cherry MX Red switch sipariş edip hem de bu klavyeyi sipariş etsem çıkartıp red switchleri montaj edebilir miyim ve klavyeyi önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
growtopia
bilgisayar-muhendisligi-is-imkanlari
col-royale
kolay-ezber-yapmak
klavyeyi detaylı bilmiyorum fakat sanmıyorum maalesef.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben yukarıda belirttiğim klavyeden almak istiyorum. Switchleri için kötü demişler JWH Switch sahibi sanırsam. Amazon'dan Cherry MX Red switch sipariş edip hem de bu klavyeyi sipariş etsem çıkartıp red switchleri montaj edebilir miyim ve klavyeyi önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
uçuz ve iyi bir klavye

Öncelikle fikir saçma bunu söylemeliyim :) Yapılmayacak şey değil ama saçma. Cherry MX türünden 104 tane anahtar aşağı yukarı 40-50 dolara. Bulabilirsen daha ucuza bilemem benim bildiğim fiyatlar bunlar. Klavye 30 dolar toplamda 70-80 Dolar'a patlıyor oda tahmini tabii. Türkiye'de 380TL civarında HyperX'in klavyesini bulabiliyorsun zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı