e-Devlet e-Başvuru sistemde teknik aksaklık hatası

keremkarakaya

Megapat
Yer
Istanbul
Arkadaşlar merhaba.
Biliyorsunuz kapanma sürecinde üretim yapan firmalar çalışmalarına devam edebilecekler. Muaf olan şirket çalışanlarının e-Devlet üzerinden görmüş olduğunuz bu sayfadan belge almaları gerekiyor. 02.05.2021 itibarıyla bu sayfa dışında alınan belgelerin geçerliliği olmayacakmış. Günlerdir uğraşıyorum bir türlü bu sayfadan muafiyet belgesini alamadım. Yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum.

1619911650551.png

Son düzenleme:
Sayfadaki mavi barın yüklenmesiyle birkaç defa art arda F5 yapın. Ve bir süre bekleyin. Olmaz ise anasayfaya tekrardan tıklayıp tekrar tekrar yapın aynı işlemi bir süre sonra düşmektedir. Ben bu şekilde alabildim. Biraz bekletti. Kolay olmasa da. Ancak şuan gündüze göre daha rahat olacağı kanısındayım. Keza yoğunluk gündüz vaktine göre daha uygun diye düşünüyorum.

Sayfadaki mavi barın yüklenmesiyle birkaç defa art arda F5 yapın. Ve bir süre bekleyin. Olmaz ise anasayfaya tekrardan tıklayıp tekrar tekrar yapın aynı işlemi bir süre sonra düşmektedir. Ben bu şekilde alabildim. Biraz bekletti. Kolay olmasa da. Ancak şu an gündüze göre daha rahat olacağı kanısındayım. Keza yoğunluk gündüz vaktine göre daha uygun diye düşünüyorum.

F5 ile sabah giriş yapabildim. Dediğiniz gibi tekrar deneyerek F5'in işe yaradığını fark ettim ancak bu seferde başka hata vermeye başladı.

1619913164387.png

Kanser etti beni. Şirket çalışma kapsamında, nace kodu ile muafiyet listesindeki kod tutuyor ancak e devletin sorunları bitmiyor.

Sayfadaki mavi barın yüklenmesiyle birkaç defa art arda F5 yapın. Ve bir süre bekleyin. Olmaz ise anasayfaya tekrardan tıklayıp tekrar tekrar yapın aynı işlemi bir süre sonra düşmektedir. İlk işlem zaten başvuru için olacak. Ardından 2 sayfada bilgiler gelecektir. Ondan sonrada hataya ve beklemeye düşebiliyor. Yine aynı şekilde f5 durumunu tekrar edin. En son aşamada artık dosyayı pdf olarak indirebilirsiniz. Biraz can sıkıcı ama uğraşmanız lazım. Sabırlı olun. Ben bu şekilde alabildim. Biraz bekletti. Kolay olmasa da. Ancak şuan gündüze göre daha rahat olacağı kanısındayım. Keza yoğunluk gündüz vaktine göre daha uygun diye düşünüyorum.

F5 ile sabah giriş yapabildim. Dediğiniz gibi tekrar deneyerek F5'in işe yaradığını fark ettim ancak bu seferde başka hata vermeye başladı.

Eki Görüntüle 1002811

Kanser etti beni. Şirket çalışma kapsamında, nace kodu ile muafiyet listesindeki kod tutuyor ancak e devletin sorunları bitmiyor.
Bitmez hocam tabi kaç milyon insanız şu ülkede problemler çıkar.

Eki Görüntüle 1002811

Evet bu durumla bende karşılaştım. Yani ilk bölümü geçtiniz. Tebrikler şansınız bir öncekine göre daha çok şimdi. Tekrar anasayfaya düşmeyi deneyin ve F5 yapın. Bir önceki gibi, bir süre sonra bekleyin ve dosyanız oluşturulup son aşamada PDF olarak indirebileceksiniz. Biraz sabır sadece, evet farkındayım gerçekten sıkıcı bir durum. Ancak çözüm alanımız kısıtlı. Beklemekte fayda var dediklerimi uygulayın.

Geri
Yukarı