e-Devlet IMEI kaydında "Aynı bilgiler ile kayıt mevcuttur" hatası

btkya asla ulaşamıyorum çalmadan direkt meşgule düşüyor yeni hat çıkarttık 14 pro max için ama eski kullanmış olduğumuz hat ile eşleşmiş gözüküyor hat eşleştir diyince de aynı bilgiler ile kayıt mevcuttur diyor ne yapmam gerekiyor 1 gündür kimseye ulaşamıyorum kimsede bana ulaşamıyor rezillik diz boyu gerçekten
Benim de sizin gibi bir problemim oldu bu akşam itibariyle. Sizin süreç hangi durumda paylaşabilir misiniz?

Benim şöyle bir problemim var yardımcı olabilirseniz sevinirim. Cuma IMEI kaydettirdim üzerimde olan hattı IMEI kayıt ettiğim kişinin üzerine 11.07.23 tarihinde devrettim devreder devretmez o kişinin e-Devlet'te mobil sorgulama da hattım gözüküyor ama IMEI telefon kayıtlarım sayfasında şu an onun üzerine ait bir numara etkin gözüküyor BTK kaç hatla kullanıma izin veriyor.
GÜNCELLEME: hiçbir yeri aramadan e devlette hat eşleştirilen numaralarda numaram gözüktü hat eşleştir dedim şak diye geldi hattım Turkcell kullanıyorum.

Benim de sizin gibi bir problemim oldu bu akşam itibariyle. Sizin süreç hangi durumda paylaşabilir misiniz?
valla reis 2 güne yakın BTK ulaşmaya çalıştım asla ulaşamadım en sonda başka bir yerde yorumda gördüm 123 arayıp ordan 6 yı seçip bağlanabildim dedim telefona eski numara eşleşmiş yeni numara eşleştirmek istiyorum imei bilgilerini sordu cihaz modeli sordu yeni numarayı falan sordu e devlete geçicek ara ara bakın dedi 14 15 saat sonra e devlete geçti numara 12 saat içinde falan de şebeke geldi kaç gündür o kadar mağdur durumdayım ki şaka gibi zoru zoruna hallettiler işimi adamla konuşuyorum o kadar soğuk cevaplar veriyor ki zorla tutuyorlar sanki 2 3 günün sonunda zorla da olsa hallettim :)

Geri
Yukarı