e-Devlet IMEI kaydında "aynı bilgiler ile kayıt mevcuttur" hatası

ibrahiiimaydinn

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam telefonumu 07.07.2023 tarihinde tanıdık üzerine kayıt ettirdim dün gece yanlışlıkla telefonu uçak moduna aldım ve şebeke gitti bugün tanıdık üzerine yeni hat çıkarttırdık ama e-Devlet üzerinde eşleştirilmiş hat olarak tanıdığın şu an kullanmış olduğu hat eşleştirilmiş gözüküyor. Numarayı değiştirmek istiyorum ama “aynı bilgiler ile kayıt mevcuttur” ve “kayıtlı IMEI bulunamadı” hataları alıyorum. Kayıtlı cihazlarım yerinde telefon kayıtlı ve şu an kullanılan numaraya eşleştirilmiş gözüküyor, BTK arıyorum ama daha çalmadan hat meşgule düşüyor. Nasıl numarayı değiştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok yoğunluk var herkes hücum etti oldukça normal telefonlarının yoğun olması.
herkesi mağdur duruma düşürdüler rezillikten başka bir şey değil kaç defa aradım Allah biliyor asla çalmadı bile ulaşan nasıl ulaştı acaba mail gönderdim inşallah yardımcı olurlar

herkesi mağdur duruma düşürdüler rezillikten başka bir şey değil kaç defa aradım Allah biliyor asla çalmadı bile ulaşan nasıl ulaştı acaba mail gönderdim inşallah yardımcı olurlar
İnşallah sorununuzu çözersiniz cidden can sıkıcı birden zam koymak yerine her ay azar azar arttırıma gitmeliydiler

İnşallah sorununuzu çözersiniz cidden can sıkıcı birden zam koymak yerine her ay azar azar arttırıma gitmeliydiler
herkesi wp üzerinden arıyorum böyle saçmalık mı var acil bir durum olsa ulaşmaya çalışsalar kimse ulaşamaz ya da bana acil bir şey olsa 112 aramam gerekse arama gibi bir şansım yok

Geri
Yukarı