e-Devlet SMS başkasına gidiyor

Jeveuk

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar bir akrabam oğluyla ilgili problem yaşıyor. Oğlu e-Devlet şifresini biliyor ve SMS ona gidiyor. Şifremi unuttum deyince SMS direk ona gidiyor yani. Akrabamın telefonu yok ve oğlu tehdit ediyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? SMS iptal edebilir miyiz?

Hayatımda duyduğum en saçma ve karışık soru daha düzgün açıklayıcı yazarsanız yardımcı olan olur muhakkak.
Kim tehdit ediyor? Niye tehdit ediyor? Telefonu yok ise mesaj nasıl gidiyor? Bilgisayarda mi yok elinizin altında girin e devlet üzerinden telefon nosunu değiştirin oda mi olmuyor gidin PTT'den yeni şifre talep edin sıfırdan sisteme giriş yapin.

Dostlar bir akrabam oğluyla ilgili problem yaşıyor. Oğlu e-Devlet şifresini biliyor ve SMS ona gidiyor. Şifremi unuttum deyince SMS direk ona gidiyor yani. Akrabamın telefonu yok ve oğlu tehdit ediyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? SMS iptal edebilir miyiz?
-Giriş sayfasındaki "Şifremi Unuttum" düğmesini tıklayınız.

-Başlangıç sayfasındaki seçeneklerden birini işaretleyerek "Devam Et" düğmesini tıklayınız.

-Kullanacağınız kimlik tipini seçerek " Kimlik No" ve "Kimlik Detay" sayfalarında istenen bilgileri ilgili kutucuklara yazınız.

- e-Devlet Kapısı'nda doğrulanmış iletişim bilgilerinizi yazınız.

-"Güvenlik Kodu" sayfasında cep telefonunuza ( ve e-posta adresinize) gönderilen doğrulama kodunu yazınız.

-Yeni şifre belirleyiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı