e-Devlet'te gözükmeyen daireye internet başvurusu

Ficus

Hectopat
Daha fazla  
Yeni eve taşındım. Zamanında dublex daireyi bölüp kiraya veriyorlar. Doğal gaz su elektrik daireye ayrı olarak bağlı ve kendi adıma abonelikler. Binada TurkNet altyapısı var müşteri hizmetleriyle görüştüğümde elektrik faturasıyla bir yere başvurmam gerektiğini söylediler ancak anlayamadım yardımcı olur musunuz?

Yeni eve taşındım. Zamanında dublex daireyi bölüp kiraya veriyorlar. Doğal gaz su elektrik daireye ayrı olarak bağlı ve kendi adıma abonelikler. Binada TurkNet altyapısı var müşteri hizmetleriyle görüştüğümde elektrik faturasıyla bir yere başvurmam gerektiğini söylediler ancak anlayamadım yardımcı olur musunuz?
Hocam sanırım önce elektrik ve su faturanızı alıp ikametgahınızı çıkartmanız lazım. Ev kayıtlı değilse e devlette nüfus işlerinden kayıt ettirip sonrasında muhtardan orada yaşadığınıza dair belge alabilirsiniz. Sonrasında rahat rahat başvurursunuz.

Belediye ile ne alakası var anlamadım. Gerekli evraklar ile su ve elektrik açtırılır. Sonra o evraklar ile nüfusa gidilir ve beyan verilir.

Geri
Yukarı