E-devlet'ten askerlik tecili nasıl yapılır?

AlbionLancelot

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
E-devlet üzerinden tecil nasıl yapılıyor?
Asal yoklama başvurusu yaptım ancak başvuru sırasında bana tecil ile ilgili bir şey sormadı yarın aile hekimine gideceğim bu işlemden sonra mı yapabiliyoruz tecili?

Bir hata yapmamak adına bence yarın şubeye gidip bilgi alın. Hatta işlemi orada da yaptırabilirsiniz. E-Devlet'teki sistem bazen düzgün çalışmıyor zaten. Şubede yardımcı olacaklardır.

Yoklama yapınca benim tecilim bozulmuştu. Şubeye gidip düzeltmiştim sonrasında.
Tecilim yok şuan ilk defa yaptırıcam
Araştırdığım kadarıyla tecil için asal yoklama ve aile hekimi işlemlerinden sonra tecil oluyormuş ama bana tecil yapmakla ilgili bir soru sormadı aile hekimine gittikten sonra kendisi direkt tecil mi olacak onu anlamadım

Son düzenleme:
2 ay önce yaptırdım ben. Evet E-devlet üzerinden yapılıyor. Fakat nüfusta kayıtlı olduğun askeri şubeye gidip bilgi alman daha iyi olucaktır. Yanlış hatırlamıyorsam, e devlet üzerinden üniversite kayıtlı öğrencileri için oturup yapabiliyorsun.

O şubeye kayıtlı hastane ya da sağlık ocağından sağlık raporu alman gerekiyor buna dikkat et. Zor gibi görünüyor fakat değil sadece biraz uğraştırıcı.

2 ay önce yaptırdım ben. Evet E-devlet üzerinden yapılıyor. Fakat nüfusta kayıtlı olduğun askeri şubeye gidip bilgi alman daha iyi olucaktır. Yanlış hatırlamıyorsam, e devlet üzerinden üniversite kayıtlı öğrencileri için oturup yapabiliyorsun.

O şubeye kayıtlı hastane ya da sağlık ocağından sağlık raporu alman gerekiyor buna dikkat et. Zor gibi görünüyor fakat değil sadece biraz uğraştırıcı.
Asal yoklama başvurusu yaptım bir kaç gün içinde aile hekimine gittikten sonra tecil olmuş olucak mı yoksa baska bir sey yapmam gerekli mi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı