E football 2022 çıkmasıyla beraber biten oyun PES

Oğuzhan18

Hectopat
Pro Evolution Soccer 5 başlayan bu hikayemde çok üzgün olarak yazıyorum. Oyun ne olacak diyenler var biliyorum. Aradan geçen yıla bak zamana. Bu oyunu FIFA'dan daha çok sevme sebebim sadece oyunu oynanışı ve FIFA gibi simülasyon oyunu olmamasıydı gerçekçi olmasıydı ve PES 2016 ile başlayan myClub ile daha heyecanlı zevkliydi. Yeni arkadaşlar edindim ve yıllardır sanaldan tanıştığım oyun arkadaşımlarımla ortaklaşa modu oynayarak zamanımı bu oyuna harcadım ve kara lanet sabahı indirmez olsaydım 30.09 2021. oyun resmen FIFA olmuş Konami'nin mantığını şöyle anladım. FIFA pahalı oyun olduğu için oyunu FIFA'ya benzetmiş ve oyunu Free yaparak onları buraya çekmiş ama bilmiyor ki pes kitlesini kaybetti. Gerçekten çok hüzünlü ve duygusalım elveda PES 2021'e kadar süren oyun zevkim yaşantılarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

pes kadrom.png

Son düzenleyen: Moderatör:
5 dakika bi oynanışını izledim. Öncelikle grafik olarak aydınlatma falan gözüme güzel gözüktü yani o kadar da kötü değil, tabi oyuncuların çimlerin üstünde uçması dışında. PES serisinin bitmesi çok üzücü.

Geri
Yukarı