E-football 2023 neden sevilmedi?

e football 2023 sizce nasıl

• e football 2023 İyi

Oy: 5 15,6%
  • e football 2023 kötü

Oy: 22 68,8%
  • e football 2023 iadare eder

Oy: 5 15,6%

• Oy verenlerin toplamı
    32

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Merhaba arkadaşlar. Bugün bir soru ile geldim. E football 2023 neden sevilmedi? Aslında ilk defa bir fubol oyunu oynadım PC'den bir gamepad alıp oynamaya başladım aşırı eğlenceli geldi FIFA 22 çok zor geldi Game Pass'den denedim onun için FIFA 23 almadım e football 2023 de ben bir sorunla karşılaşmadım onlineıda keyifli neden kimse beğenmedi.

Merhaba arkadaşlar. Bugün bir soru ile geldim. E football 2023 neden sevilmedi? Aslında ilk defa bir fubol oyunu oynadım PC'den bir gamepad alıp oynamaya başladım aşırı eğlenceli geldi FIFA 22 çok zor geldi Game Pass'den denedim onun için FIFA 23 almadım e football 2023 de ben bir sorunla karşılaşmadım onlineıda keyifli neden kimse beğenmedi.
PES-2021 oynadıktan sonra 23'e geçince oyun leş gibi geliyor, 21 açık ara daha iyi. Bazı modlarla çok daha iyi oluyor

myClub modu çok kötü eFootball ismine geçtikten sonra da kötü olan myClub üzerine gittiler bizzat yıllarca pes oynamış birisi olarak 2021'den itibaren FIFA'ya geçiş yaptım Online serverler vs FIFA'da çok daha iyi içerikler çok daha iyi ve lisans derdi yok maalesef oynanış olarak da pes veyahut eFootball kolay ama ham bir oynanışta kaldı FIFA ise kendini oldukça geliştirdi.

Mekanikler çok kötü. EA Games FIFA'yı geliştirirken ( her ne kadar hata barındırsa da ) üzerine koyuyor. Konami oyun motorunu değiştirerek başladığı hatayı mekanikleri değiştirerek devam ettirdi. Futbol oyunu dendiğinde Pes dışında herhangi bir oyun oynamayan ben E Football 2023'e 5 dakikadan fazla dayanamadım.

Daha önce futbol oyunu oynamamış birisi eFootball 23'u sever. Çünkü oynanisi basittir. Ama daha önce PES 18, 21 veya FIFA oynamış birisi 23'u severek oynamaz bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı