E-irsaliye ve e-fature için ofis yazıcısı önerisi

osrt91

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ofiste e-irsaliye ve e-fatura kesmekteyiz. İki adet yazıcı kullanmaktayız. E-fatura için normal A4 yazıcı. İrsaliye için ise nokta vuruşlu yazıcı için çok zaman harcıyoruz. Ben bunu komplike yapan bir makine var mıdır onu öğrenmek istiyorum. İki adet kağıt alan tepsisi olan bir yazıcı var ise çözüm şöyle düşündüm. Bir tepsisine biz A4 kağıdına e-irsaliye şablonu yaparız yırtmaçlı, o hep tepside olur, direkt yazdırırız. Diğer tepsisinde de boş A4 olursa ondan da e-fatura ve diğer çıktılarımızı alırız. Böyle bir yazıcı mevcut mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun yerine hem irsaliyeyi A4 kağıda hem de faturayı A4 kağıda basabilirsiniz. Bunun için fatura kağıdını ve irsaliyeyi A4 formatında muhasebeciler hazırlıyorlar. Böylelikle nokta vuruşlu yazıcı yerine bir adet lazer yazıcı işinizi görecektir.

Bunun yerine hem irsaliyeyi A4 kağıda hem de faturayı A4 kağıda basabilirsiniz. Bunun için fatura kağıdını ve irsaliyeyi A4 formatında muhasebeciler hazırlıyorlar. Böylelikle nokta vuruşlu yazıcı yerine bir adet lazer yazıcı işinizi görecektir.

Onu danıştım, fakat fiyat görülmesini doğru bulmuyorlarmış. Ayrı ayrı yapmam gerekiyor.

Onu danıştım, fakat fiyat görülmesini doğru bulmuyorlarmış. Ayrı ayrı yapmam gerekiyor.

Program olarak irsaliyede fiyatı gizletebilirseniz eğer yazdırırken sorununuz çözülmüş olur diye düşünüyorum. Onun haricinde hem nokta vuruşlu hem de normal A4 yazdıran makine yok diye biliyorum.

Program olarak irsaliyede fiyatı gizletebilirseniz eğer yazdırırken sorununuz çözülmüş olur diye düşünüyorum. Onun haricinde hem nokta vuruşlu hem de normal A4 yazdıran makine yok diye biliyorum.

Şu şekilde olabilir mi 1 tane yazıcı iki adet kağıt tepsisi olan. İrsaliye için şablon yapılıp 1 tepside sürekli kalır. 2. tepsi de ise boş A4 kağıt olur e-fatura oradan yazılır. İki ayrı yazıcı alınmamış olur.

Eğer şablona irsaliyeyi aktarabilecekseniz olur.

Arkadaşlar yazıcılardan anlayan var ise çift tepsi özelliği olan wifi destekleyen bir cihaz önerebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı