e-KPSS'ye mi YKS'ye mi hazırlanılmalı?

Dediğim gibi yani lise mezunuyum ekpss sınavına mı hazırlanmam daha mantıklı YKS'ye mi?
Engel durumunuz gerekli şartları sağlıyor ise E-KPSS Ortaöğretim sınavına hazırlanın zira YKS`ye göre daha kolaydır. Ama atanmak için yüksek bir puan almalısınız. Sınav nisanın sonunda olacak, şimdiden başlayın bence çalışmaya.

Engel durumunuz gerekli şartları sağlıyor ise e-KPSS ortaöğretim sınavına hazırlanın zira YKS'ye göre daha kolaydır. Ama atanmak için yüksek bir puan almalısınız. Sınav nisanın sonunda olacak, şimdiden başlayın bence çalışmaya.

Evet karşılıyor fakat zihinsel raporum olduğu halde genel engelliden girdim sınava başvurular başlayın düzeltmeye çalışıcağız fakat yarın iş görüşmesine gideceğim alırlarsa beni sınava çalışmama gerek kalır mı bilmiyorum.

Evet karşılıyor fakat zihinsel raporum olduğu halde genel engelliden girdim sınava başvurular başlayın düzeltmeye çalışıcağız fakat yarın iş görüşmesine gideceğim alırlarsa beni sınava çalışmama gerek kalır mı bilmiyorum.
Hocam eğer işe girerseniz büyük ihtimal size asgari maaş verirler, yok benim daha fazla parada gözüm yok bu bana yeter diyorsanız sınava girmezsiniz. Ama sınava girip atanırsanız memur maaşı alırsınız. Tercih size kalmış.

Şölen firmasında teklif aldım.

EKPSS kazanmak için taktik nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı