E-Mail servisi önerisi

4. Yahoo! Mail​

Yahoo! Mail, başka bir ücretsiz e-posta sağlayıcısıdır. Her kullanıcı için 1 TB depolama alanı vardır. Tüm e-posta hesaplarınızı (örneğin Gmail, Outlook...) gelen kutunuza bağlayabilir ve tüm gelen kutunuzu tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Hizmet, tüm kullanıcıların POP3, IMAP ve SMTP protokollerine ücretsiz olarak erişmelerini sağlar. Yahoo'da e-posta başına maksimum ek dosya sınırı 25 MB'dir. Yahoo! Mail'de açacağınız e-posta adreslerinin etki alanı için "@yahoo.com" kullanılmaktadır.

Yahoo!

Yahoo!​

Yahoo!, kullanıcılarına müthiş bir internet deneyimi yaşatmak için yeniden tasarlanarak oldukça etkileyici hale gelen Yahoo'nun resmi iOS uygulamasıdır.
12345
İndir

5. AOL Mail​

AOL Mail ücretsiz bir e-posta sağlayıcıdır. Sınırsız depolama alanı ve POP3, SMTP, IMAP erişimi için herhangi bir ek ücret ödemeden kullanıcılara en harika hizmeti sunar. Bu hizmeti kullanarak açtığınız e-posta adresleri için "@aol.com", "@love.com", "@ygm.com", "@games.com" veya "wow.com" etki alanlarından birini kullanabilirsiniz. AOL Mail'de e-postalar için maksimum dosya ek limiti 25 MB'dir.

senin yaşın kaç bilmem de yahoo hotmailden sonraki en çok kullanılan email adresi :) 200 - 2010 arası en çok tutulan email adresleri arasında

Koskoca Alphabet buna izin vermez. Telefonların çoğu Android işletim sisteminde olduğu için Google hesaplarını geçeceğini sanmıyorum. Gmail diyorum.

Geri
Yukarı