E-Ödev benzeri uygulama önerisi

Ücretsizlere bakıyorum buraya atsam burada ödev sorma yeri değil.
Eğitim kategorisine soru atmanızda bir sakınca olduğunu sanmıyorum fakat burası bir forum sonuç olarak. Konunuzun onaylanması, cevap gelmesi vesaire sizi bekletebilir. E-Ödev şu an için bu platformun en iyisi gibi duruyor. Bir de @Aurora1'in de dediği gibi Kunduz var. Başka da bir seçenek kalmıyor gibi.

Eğitim kategorisine soru atmanızda bir sakınca olduğunu sanmıyorum fakat burası bir forum sonuç olarak. Konunuzun onaylanması, cevap gelmesi vesaire sizi bekletebilir. E-ödev şu an için bu platformun en iyisi gibi duruyor. Bir de @Aurora1'in de dediği gibi kunduz var. Başka da bir seçenek kalmıyor gibi.

E- ödev eskiye nazaran biraz daha kalitesizleşti. Bir süre daha e-ödev kullanacağım herhalde 😪.

Telegram'dan ve Discord'dan çekinme sebebin panelciler vs. ise sıkıntı etmene gerek yok bu arada. Ders gruplarındakiler daha aklı başında insanlar oluyor genelde ki numaran vs. de görünmüyor. Adını da girmene gerek yok zaten.

Özelden de rahatsız eden vs. olursa yazıyorsun grup moderatörlerine yasaklıyorlar. 😶‍🌫️

Geri
Yukarı