E-okul kapandı mı?

Deluxonik

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, 9 gün devamsızlığım var ve yarın okula gitmeyeceğim. Yarın okula gitmezsem ve eğer e-okul açıksa 10 gün (sınıfta kalma limiti 10) devamsızlığım olacak ve riske de atmayı istemiyorum. E-okul kapandı mı? Öğretmenlerden net bir yanıt da alamıyorum ama sınıf öğretmeni yarın net gelin ders işleyeceğim yazmış. Yarın yoklama alınır mıdır?

Selamlar, 9 gün devamsızlığım var ve yarın okula gitmeyeceğim. Yarın okula gitmezsem ve eğer e-okul açıksa 10 gün (sınıfta kalma limiti 10) devamsızlığım olacak ve riske de atmayı istemiyorum. E-okul kapandı mı? Öğretmenlerden net bir yanıt da alamıyorum ama sınıf öğretmeni yarın net gelin ders işleyeceğim yazmış. Yarın yoklama alınır mıdır?
Hayır kapanmadı.

Selam, 9 gün devamsızlığım var ve yarın okula gitmeyeceğim. Yarın okula gitmezsem ve eğer e-Okul açıksa 10 gün (sınıfta kalma limiti 10) devamsızlığım olacak ve riske de atmayı istemiyorum. e-Okul kapandı mı? Öğretmenlerden net bir yanıt da alamıyorum ama sınıf öğretmeni yarın net gelin ders işleyeceğim yazmış. Yarın yoklama alınır mıdır?

Ben geçen sene çarşambaya kadar yok yazılmışım. Onu da 2. dönem karneye işlediler. Perşembe günü zaten karne basıldığı için işlenmiyor. Devamsızlıkları izinliye geçirsenize?

Ben geçen sene çarşambaya kadar yok yazılmışım. Onu da 2. dönem karneye işlediler. Perşembe günü zaten karne basıldığı için işlenmiyor. Devamsızlıkları izinliye geçirsenize?
Aileme ufak tefek pembe yalanlar söyledim, şuan 4 gün devamsızlığım var sanıyorlar 😀. Ailemi okula getirmem çok zor, herkese teşekürler.

Aileme ufak tefek pembe yalanlar söyledim, şu an 4 gün devamsızlığım var sanıyorlar 😀. Ailemi okula getirmem çok zor, herkese teşekkürler.

Dürüstlük her zaman kazandırır hocam. 2 gün okula geç gitseniz kalıyorsunuz. Dikkatli olmanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı