e-Okul ne zaman kapanır?

Ikenancan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, lise 11.sınıf öğrencisiyim okulun kapanmasına 2 gün kaldığı için boşa gidesim de yok fakat devamsızılığımda 30'a dayandı bir yarım gün daha gitmesem sınıfta kalacağım. Sizce perşembe günü yoklama alınsa bile e-Okul'a geçirilir mi? Sizce gitmeli miyim bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, lise 11.sınıf öğrencisiyim okulun kapanmasına 2 gün kaldığı için boşa gidesim de yok fakat devamsızılığımda 30'a dayandı bir yarım gün daha gitmesem sınıfta kalacağım. Sizce perşembe günü yoklama alınsa bile e-Okul'a geçirilir mi? Sizce gitmeli miyim bir bilginiz var mı?
Sizi bilmiyorum ama bize yoklama alınmayacak gelmeyebilirsiniz dedi hocalar. Sanırsam e-okula işlenmeyecekmiş, ama yine de riske atmamak lazım tabiiki.

Hocam bizim okulda bu çarşamba günü kapanacağını söylemişlerdi. Ancak doğruluğunu bilemem. Geçen hafta çarşambadan itibaren gitmiyorum ve yok yazılmamışım.

Yazmıyorlar ancak riske atmayın

Karneler basılmadan 15 gün önce kapanıyor diyordu hocalar eskiden. Yeni sisteme göre karne basılmadan 2 gün önce olmuş.

Not: Değişmiş olabilir, üniversite okuyorum şu an.

Karneler basılmadan 15 gün önce kapanıyor diyordu hocalar eskiden. Yeni sisteme göre karne basılmadan 2 gün önce olmuş.

Not: Değişmiş olabilir, üniversite okuyorum şu an.
Bize de karneler basılsa bile yazılıyor gibi bir şey söylenmişti. Tabi öğretmenlerin de öğrenciler devamsızlık yapmasın diye söylediği yalanlar var bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı