e-Okul ne zaman kapanıyor?

Makaleler
1
Merhaba, biliyorsunuz ki bu cuma okullar kapanıyor. 8.5 gün özürsüz devamsızlığım var. Yarın gitmeyeceğim ve 9.5 gün olacak. Çarşamba günü e-Okul kapanıyor diyorlar doğru mu? Gitmezsem yok yazılır mıyım? Eğer yazılırsam öğlenden sonra gitmeyi planlıyorum. Ek olarak perşembe de gitmeyi düşünmüyorum çünkü karne basılıyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okul idaresine göre değişen bir şey bildiğim kadarıyla. Sizin okulunuzun idaresi istediği zaman kapatabilir. Kapansa bile yine idare notları istediği zaman değiştirebilir. Riske atmayın derim.
Not: En geç tarihi hakkında bilgim yok. Ama erken kapatılabiliyor ben ondan bahsetmiştim.

Merhaba, biliyorsunuz ki bu cuma okullar kapanıyor. 8.5 gün özürsüz devamsızlığım var. Yarın gitmeyeceğim ve 9.5 gün olacak. Çarşamba günü e-Okul kapanıyor diyorlar doğru mu? Gitmezsem yok yazılır mıyım? Eğer yazılırsam öğlenden sonra gitmeyi planlıyorum. Ek olarak perşembe de gitmeyi düşünmüyorum çünkü karne basılıyor sanırım.

Bildiğim kadarıyla sadece not girişi kapanıyor, cumaya kadar yoklama alınır ama perşembe günü alınan yoklama karneye geçmez. Çünkü perşembe günü karneler basılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı