e-Okul notlarına 5 sene aradan sonra ulaşılabilir mi?

luckluckii

Hectopat
Ben 4. siniftan 12. sinifa kadar notlarimi e-Devlet'te goruntuleyebiliyordum. Liseyi bitireli 5 yil oldu. Bu notlari gorebilir miyiz? Yoksa silindiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Karnenizi bulabiliyorsanız orada yazıyordu herhalde.
**Okul no sınıfta listede adının karşılığında yazan numara** hatırlamıyorsan yapacak bir şey yok! bulmaya çalış.
Okul numaranızı hatırlamalısınız. Evde karne falan yok mu
Liseden once aldiklarimi kaybetmisimdir. Liseden sonrada almaya gitmedim. 4 okul degistirdim hepsini hatirlayamam. Ilkokul numarimi hatirliyorum oda jandarma muhabbetinden dolayi. Onu yazinca da normal olara boyle bir ogrenci yoktur diyor. E-devlet uzerinden ulasabilecegimi dusunuyordum ama yanilmisim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    66,4 KB · Görüntüleme: 37
Liseden once aldiklarimi kaybetmisimdir. Liseden sonrada almaya gitmedim. 4 okul degistirdim hepsini hatirlayamam. Ilkokul numarimi hatirliyorum oda jandarma muhabbetinden dolayi. Onu yazinca da normal olara boyle bir ogrenci yoktur diyor. e-Devlet uzerinden ulasabilecegimi dusunuyordum ama yanilmisim.

Annenize sorun belki biliyordur, başka da nasıl bulursunuz bilmiyorum. Okuldan yakın arkadaşınız varsa o da biliyor olabilir.

Dosya Ekleri

• ggirdim.png
    ggirdim.png
    12,3 KB · Görüntüleme: 31
Artı -1 Eksi
Mezun olduğunuz lisedeki numaranız lazım, diğerleri değil.
Ortaokul numarasi ile giris yapabildim. Her ne kadar sacma olsa bile. Notlarima ulasabildim. Ingilizceden 18 almisim 4.sinifta. Neyse bu notlari e-devlete aktarsalarda bizide boyle ugrastirmasalar.

Not: Lisede bir donemin derslerinin yarisi yok. Sebebini bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı