e-Okul'un eski web sitesi Google aramada çıktı

ED Crasher

Decipat
Yer
Batman
Bugün VBS'ne girmek için aramaya VBS yazdım ve beni e-Okul'un eski görünümlü web sitesi karşıladı, linke tıkladığımda gerçekten de e-Okul'un ta kendisiydi URL kısmından gov.tr uzantısından sonraki satırı sildiğimde şuan ki e-Okul 'un ana sayfası beni karşıladı, sizce neden halen eski giriş kısmı arama da çıkmakta?

1686078397686.png

Son düzenleme:
Bugün VBS'ye girmek için aramaya VBS yazdım ve beni e-Okul'un eski görünümlü web sitesi karşıladı .linke tıkladığımda gerçekten de e-Okul'un ta kendisiydi URL kısmından gov.tr uzantısından sonraki satırı sildiğimde e-Okul beni karşıladı. Şu anki ana sayfası sizce neden halen eski giriş kısmı arama da çıkmakta?

Eki Görüntüle 1809936
Bu parametrelerle girince bu site açılıyor sadece, böyle büyük sistemlerde bazen böyle kalıntılar olabiliyor gözden kaçan.

IOV00001.aspx?strTkn=8420b145-7d4f-4186-9856-8ca9838b2dc9

Google'da çıkan sonuçta aşağıdan direkt VBS sitesine girerseniz burası çıkıyor, ben hep buradan giriyorum yeni arayüzde 1-2 daha fazla tıklama yapmamak için.

Şimdi kontrol ettim ana sonuç olarak burası çıkıyor, sitede sorun var sanırım. Genelde aşağıdaki kısımda çıkıyordu.

Şu an bende de öyle.

Bugün VBS'ye girmek için aramaya VBS yazdım ve beni e-Okul'un eski görünümlü web sitesi karşıladı .linke tıkladığımda gerçekten de e-Okul'un ta kendisiydi URL kısmından gov.tr uzantısından sonraki satırı sildiğimde e-Okul beni karşıladı. Şu anki ana sayfası sizce neden halen eski giriş kısmı arama da çıkmakta?

Eki Görüntüle 1809936

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı