E-Posta Adresini Temizlemek

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
E-Posta adresimde mesela daha önceden Twitter hesabı açmıştım, onu bağladım, sonra o hesabı unuttum birçok oyunlara bağladım, onları da unuttum. Yani E-Posta adresim biraz karmaşık oldu gibi
kullandığım bir oyun var, bir de YouTube kanalım birkaç bir şey daha var onlar harici temizlemek istiyorum, öyle bir imkan var mı?
Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar yok mu yardımcı olacak?

Son düzenleme:
Hangi mail sağlayıcıyı kullanıyorsunuz belirtmemişsiniz ancak şöyle bir çözüm aklıma geldi: kullandığınız oyunun adı ve youtube ile olan mailleri filtreleyebilir, onları oluşturduğunuz geçici bir alt klasöre alırsınız. Geri kalanı temizlerken spam olarak işaretlersiniz. Böylece bir daha gelen kutusuna düşme ihtimalleri azalır. Gmail kullanıyorsanız spam olarak işaretlediğinizde "abonelikten çıkmak mı istiyorsunuz?" diye soruyor hatta.
Daha sonra alt klasöre sakladıklarınızı yeniden gelen kutusuna taşıyabilirsiniz.

Hocam bulamadım ben tam olarak nerede tarif edermisiniz.

sağ tarafta ismininiz baş harfi olan sekmeye tıklayınca çıkış falan olan yerde google hesabi yazan yere tıklayın ordan bir çok seçenek mevcut onlarda geçmişinizde gezdiğiniz yerleri silebilir duraklatabilir youtube'da oluşturduğunuz kanalları silebilirsiniz.

Google hesabına girdim ama orada da bir çok seçenek var.Ben gereksizleri geldikçe spam olarak yapıyorum o zaman olmuyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı