E-posta adresiyle Instagram hesabı açılmıyor

Timur44

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda yaşadığım bir sorun hakkında bir şey sormak istiyorum. Yeni açtığım bir e-posta adresiyle (Gmail) Instagram'a kayıt olmaya çalışıyorum, pek çok şeyi yapıp uygulamaya bu hesapla ilk kez giriş yapmaya çalıştığımda kuralları ihlalden hesabımın kapatıldığı uyarısını alıyorum ve hiçbir şekilde hesap aktif olmuyor. Bu durum 2-3 kere başıma geldi, bir çözümü var mıdır? Bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda yaşadığım bir sorun hakkında bir şey sormak istiyorum. Yeni açtığım bir e-posta adresiyle (Gmail) Instagram'a kayıt olmaya çalışıyorum, pek çok şeyi yapıp uygulamaya bu hesapla ilk kez giriş yapmaya çalıştığımda kuralları ihlalden hesabımın kapatıldığı uyarısını alıyorum ve hiçbir şekilde hesap aktif olmuyor. Bu durum 2-3 kere başıma geldi, bir çözümü var mıdır? Bilen var mı?
İnstagram güvenliliği arttırdı artık epostayla hesap açamıyoruz.

İnstagram güvenliliği arttırdı artık epostayla hesap açamıyoruz.
Ama saçma değil mi hocam, eğer açamıyorsak niye duruyor hala e-posta ile hesap açma hakkı? Yeni e-posta adresleri üzerinden açılmaması falan mantıklı da hiçbir e-posta adresi üzerinden instagram hesabı açılamıyorsa çok garip bir durum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı