E-posta ile kaydolunan siteler gözükebilir mi?

Murdoc Niccals

Hectopat
Birden fazla kullanmadığım e-posta adreslerim var. Bazılarını artık kullanmadığım için kalıcı olarak kapatmak istiyorum. Ancak bu e-postalarla önemli bir siteye vs kaydolmuş olabilirim. E-postamın hangi sitelere, servislere kaydolduğunu öğrenebildiğim bir uygulama var mı? Gelen maillerimi kontrol etmek çok uğraştırıcı, ayrıca kaydolduğum her yerden mail gelmemiş/zamanında silmiş olabilirim.

Aynı şekilde telefon numaramla hangi sitelere kayıt olduğumu görebilir miyim?

Google hesabınızı yönetin sayfasına girin ardından veriler ve gizlilik bölümüne girin sonrasında ise aşağı kaydırın ve ekran görüntüsündeki gibi giriş yaptığınız uygulamaları ve programları görebilirsiniz. Böyle bir şey olduğunu ben de yeni öğrendim 😅 hazır aklıma gelmişken bir temizlik yapayım. Telefon numaranız için aynı şeyi diyemem muhtemelen bulamazsınız.

1701975115321.png

Google hesabınızı yönetin sayfasına girin ardından veriler ve gizlilik bölümüne girin sonrasında ise aşağı kaydırın ve ekran görüntüsündeki gibi giriş yaptığınız uygulamaları ve programları görebilirsiniz. Böyle bir şey olduğunu ben de yeni öğrendim 😅 hazır aklıma gelmişken bir temizlik yapayım. Telefon numaranız için aynı şeyi diyemem muhtemelen bulamazsınız.

Eki Görüntüle 2044788
Çok teşekkür ederim. Peki Outlook(Hotmail) için de bir şey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı