E-posta şifresini unuttum

Birkan_Kaya

Hectopat
Bundan 3-4 sene önce kullandığım Gmail hesabımı telefonumun kırılması sonucu şifresini bilmediğimden kayboldu. Gmail hesabıma hattımı kapatmadan önceki telefon numaram kayıtlıydı. (Türk Telekom hattını kullanıyordum.) Hesabımın Gmail'ini biliyorum bir tek şifresini bilmiyorum hesabımı nasıl tekrar geri alabilirim? Türk telekoma gidip yardım istesem şu an önceki hattımı kullanan kişiyle irtibata geçebilme gibi bir imkanım var mı şifresini değiştirebilmem için? (şu anda Türk Telekom müşterisiyim yardım ederler mi?)

Muhtemelen etmezler, eğer söz konusu numara ile Gmail bulmak falan değilse tabii.
Eğer kayıp ettiğiniz bir Gmail hesabınız bulunuyor ise şifremi unuttum seçeneği ile e-postanıza gelen doğrulama sonucunda yeni şifre oluşturabilir, Gmail hesabınızı kullanabilirsiniz.

Sadece telefon numarası vardı hesap kurtarmada.

Gmail hesabında çok önemli hesaplar açdınız mı?
Mesela herhangi bir siteden para ile bir şeyler aldınız ama oraya bu Gmail hesabınızla giriş yapamıyorsunuz. Gibisinden.
Eğer önemli sitelere vs bağlı değilse bence es geçin yeni bir hesap açıp onu kullanın.
Biraz uğraşdırıcı gözüküyor çünkü.

Google ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz hocam, ne kadar faydası olur bilmiyorum.
nereden geçeceğim hakkında hiç bir fikrim yok hangi site support siteleri bilmiyorum.
Gmail hesabında çok önemli hesaplar açdınız mı?
Mesela herhangi bir siteden para ile bir şeyler aldınız ama oraya bu Gmail hesabınızla giriş yapamıyorsunuz. Gibisinden.
Eğer önemli sitelere vs bağlı değilse bence es geçin yeni bir hesap açıp onu kullanın.
Biraz uğraşdırıcı gözüküyor çünkü.
Çocukluk resimlerim vardı Drive'ımda başka hiç bir yerde yoktu fotoğraflarım.

Nereden geçeceğim hakkında hiçbir fikrim yok hangi site Support siteleri bilmiyorum.

Çocukluk resimlerim vardı Drive'ımda başka hiçbir yerde yoktu fotoğraflarım.

Keşke telefonun galerisine veya Google "fotoğraflar" uygulamasına yedekleseymişsiniz. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı