Steam E-postalar Çince gönderiliyor

Halil0263

Femtopat
Daha fazla  
Ben geçenlerde PUBG Mobile hileli yükledim. Mod menüsü Çince'ydi. Benim telefonda bunda trojen, virüs olabilir dedi, ben de yükledim geri sildim. Acaba onlar mı yaptı diyorum. Hesabıma girdim, her şey yerli yerindeydi.

Screenshot_20230417-182849.png

Sadece gelen e-postalar Çinceydi. Gelen e-postaları nasıl Türkçe yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçenlerde PUBG Mobile hileli yükledim. Mod menüsü Çince'ydi. Benim telefonda bunda trojan, virüs olabilir dedi, ben de yükledim geri sildim. Acaba onlar mı yaptı diyorum. Hesabıma girdim, her şey yerli yerindeydi.

Eki Görüntüle 1743874

Sadece gelen e-postalar çinceydi. Gelen e-postaları nasıl Türkçe yapacağım?

Hileniz truva olmuş olabilir.

Tüm hesaplarınızın şifresini değiştirip 2 aşamalı doğrulamayı açın. Muhtemelen belli bir süre sonra envanteriniz satılıp 50 kuruşluk DotA itemini çok daha yüksek bir fiyata alacaksınız :D

Hesabına şifre değişikliği için mail göndermişler dikkat et hesabını şifresini değiştir guard ekle ve envanterine dikkatli bak hesabına göz dikmişler.

Ben geçenlerde PUBG Mobile hileli yükledim. Mod menüsü Çince'ydi. Benim telefonda bunda trojan, virüs olabilir dedi, ben de yükledim geri sildim. Acaba onlar mı yaptı diyorum. Hesabıma girdim, her şey yerli yerindeydi.

Eki Görüntüle 1743874

Sadece gelen e-postalar çinceydi. Gelen e-postaları nasıl Türkçe yapacağım?

Tüm önlemleri al şifreni değiş 2Ad'yi aç. Bir de antivirüs yükle. (ESET yüklemeni öneririm)

Çevirisi hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230419-210911.png
    Screenshot_20230419-210911.png
    145,4 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı