Çözüldü E-postanın sızma sonucu riskli olup olmadığını gösteren websitesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Bir tane site vardı, e postamızı yazınca bilgi veriyordu. Kötü bir şey olduğunda da söylüyordu ne olduğunu. O sitenin adı nedir?

19 sitede hacklendiğim yazıyor ve hepsinde üyeliğim var. 2 yıl önce 2-3 tane site gösteriyordu nolmuş böyle.

Veri ihlalleri sonucu leaklere bakıp sizin e-postanız veya parolanız açığa çıkmış mı ona bakıyor.
bir e postamda 3 ihlal varmış. zynga pizap ve dailymotion yani hackerlar bu sitedeki verileri çalışmış mı oluyor yoksa bu site sahipleri bilgileri satmış mı

Bu sitenin ne kadar dogru bilgi verdigi tartisilir aslinda. Benim e-posta adresimin 2012'de Netlog'da sizdirildigini söylüyor fakat ben hayatimda Netlog hesabi acmadim
Maalesef doğru bilgiler veriyor bir mail adresimi yıllardır buradan takip ediyorum 3 kere bilgilerim çalındı hepsini gösteriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…