E-postası unutulan hesap nasıl kurtarılır?

İbrahimEge

Femtopat
Daha fazla  
E-posta Adresi'ni unuttum seçeneğine basıyorum. Kurtarma hesabı yazın diyor. Benim kurtarma hesabım yok. E-posta ismimi nasıl bulurum? Şifresini biliyorum.

Hangi e-posta sağlayıcısı olduğunu belirtseydiniz keşke? Gmail mi, Outlook mu. Eğer Gmail ise illa ki numara eklemişsinizdir, oradan halledebilirsiniz. Yoksa kurtarma formu doldurmanız gerekebilir. Bu maili kullandığınız bir oyuna giriş yaparsanız oradan da öğrenebilirsiniz bir şans.

E-posta Adresi'ni unuttum seçeneğine basıyorum. Kurtarma hesabı yazın diyor. Benim kurtarma hesabım yok. E-posta ismimi nasıl bulurum? Şifresini biliyorum.
Hocam epostanızı gizleyerek ekranı atarmısınız, veya kendiniz bakın, eposta kurtarma kısmında şifre ile kurtarma gibi birşey yok değil mi? Kurtarma hesabından başka seçenek yokmu?

Hangi e-posta sağlayıcısı olduğunu belirtseydiniz keşke? Gmail mi, Outlook mu? Eğer Gmail ise illaki numara eklemişsinizdir, oradan halledebilirsiniz. Yoksa kurtarma formu doldurmanız gerekebilir. Bu maili kullandığınız bir oyuna giriş yaparsanız oradan da öğrenebilirsiniz bir şans.

Numaramı başka Gmail'e ekledim.

Herhangi bir yerde fotoğrafını görebileceğin veya oyunlardan görebileceğin bir yer var mı?

Maalesef.

Telefon numarası yardımıyla yapabilirsiniz.

Birden fazla hesaba eklenmiyorsa eklemedim diye biliyorum.

Hocam epostanızı gizleyerek ekranı atar mısınız, veya kendiniz bakın, e-posta kurtarma kısmında şifre ile kurtarma gibi bir şey yok değil mi? Kurtarma hesabından başka seçenek yok mu?

Yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı