Steam E-postayı kabul etmiyor

bim101

Hectopat
Yer
Vault 19
Daha fazla  
Steam hesabımın adını ve şifresini biliyorum fakat e postayı kabul etmiyor. Hesabım çalınmış mı anlamadım. Adı falan her şeyi aynı şu anda birileri yardımcı olsun.

Steam hesabımın adını ve şifresini biliyorum fakat e postayı kabul etmiyor. Hesabım çalınmış mı anlamadım. Adı falan her şeyi aynı şu anda birileri yardımcı olsun.

Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsin zaten. Hesapta Steam Guard varsa girebilmen gerek.

Eğer aynı e-posta adresini girdiğinize eminseniz ve olmuyor ise Steam desteğe ulaşın. Yardımcı olacaklardır.

Ya e-posta yanlıştır ya da şifre eğer unutmadıysan çalınmış olabilir.

Eğer aynı e-posta adresini girdiğinize eminseniz ve olmuyor ise Steam desteğe ulaşın. Yardımcı olacaklardır.
Herşey aynı.Çok iyi hatırlıyorum.

Ya e-posta yanlıştır ya da şifre eğer unutmadıysan çalınmış olabilir.
Hatırlıyorum, kullanıcı adımdan e posta adresimi öğrenmenin bir yolu var mıdır?

Ayrıca açık olan yorum kısmı ben hiçbir ayara dokunmamama rağmen kapanmış.

Her şey aynı. Çok iyi hatırlıyorum.

Hatırlıyorum, kullanıcı adımdan e-posta adresimi öğrenmenin bir yolu var mıdır?

Şifremi unuttum kısmından yapabilirsiniz.

E-posta adresimi yazıyorum 3 yıl önce açtığım kullanmadığım hesaba yönlendiriyor. Halbuki bu e-posta ile daha geçen hafta ana hesabıma girdim ve elimdeki tüm e postalar ile Steam'e giriş yapmaya çalıştım fakat ana hesabıma ulaşamadım.

İki hesabınız varsa kayıtlı iki hesaptan birini seçtirmesi gerek. Steam desteğe ulaşın başka bir hesaptan.

Geri
Yukarı