E-sigara ya da vazol dolum tavsiyesi

HAKO37

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle sigara kullanan birisi değilim. Amacım tamamen aroma ve duman. Arada bir arkadaş ortamında nargile içerim ama bir arkadaşımın vazol hediye etmesinden sonra çok hoşuma gitti. Arada bir arkadaş ortamında içtim ve bitti. Her ay tekrar almak istemediğim için doldurmak istedim. Bir likit aldım ve doldurdum ama hiç aroma yoktu sadece duman vardı. İlk halindeki gibi olmayacağını biliyordum ama biraz aroma olsa bile yeterdi hiç olmadı. Özetle bana nargile içim tarzı aromalı likit kullanabileceğim bir e-sigara ya da Vazol'da kullanabileceğim güzel bir likit doldurma yöntemi söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle hocam e-sigara almanız daha mantıklı olur Vozol doldurmak kadar saçma muhabbet yok onlar kullan-at cihazlar sağlığınıza zarar tekrar doldurmak. Başlangıç seviyesinde önerebileceğim sorunsuz cihazlar şunlardır;
Nord 4 veya Nord 5
Caliburn G2

Bunlar gayet işinizi görecektir ve yedek parçalarını bulmakta kolaydır.
Takılan bir şey varsa sorabilirisiniz.

Öncellikle hocam e-sigara almanız daha mantıklı olur Vozol doldurmak kadar saçma muhabbet yok onlar kullan-at cihazlar sağlığınıza zarar tekrar doldurmak. Başlangıç seviyesinde önerebileceğim sorunsuz cihazlar şunlardır;
Nord 4 veya Nord 5
Caliburn G2

Bunlar gayet işinizi görecektir ve yedek parçalarını bulmakta kolaydır.
Takılan bir şey varsa sorabilirisiniz.
Hocam bunlar benim istediğim tarzda mı? Yani ben sadece aroma istiyorum. Nikotin bağımlısı değilim. Bunlarda istediğim likiti deneyebilir miyim? Birde bunların arasından en çok hangisini tavsiye edersiniz? Bol dumanlı olursa daha iyi olur :)

Hocam bunlar benim istediğim tarzda mı? Yani ben sadece aroma istiyorum. Nikotin bağımlısı değilim. Bunlarda istediğim likiti deneyebilir miyim? Bir de bunların arasından en çok hangisini tavsiye edersiniz? Bol dumanlı olursa daha iyi olur :)

O zaman nord 4veya 5 ya da bütçe artarsa IPX80 bakabilirsiniz.
Vidolar fikir verecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O zaman nord 4veya 5 ya da bütçe artarsa IPX80 bakabilirsiniz.
Vidolar fikir verecektir.
Teşekkür ederim

Geri
Yukarı