E-spor için kaç yaşında çalışmaya başlamalıyım?

Bilemiyorum bende mi sorun var hadi evdeki internet ve bilgisayarda sorun var 15 dakikada falan buluyor desek tamam. İnternet kafeye gidiyorum arada işten çıktıgımda orada da 10 dakikada buluyor bu sorun bir tek bende mi var o halde anlayamadım.
Hele de Cuma, Cumartesi akşamları aboo anlık 1m falan oyuncu olabiliyor. Maç aramayı başlatmanla bulması bir oluyor.

Yani eşleşme pingini 20-30 yaparsan bulmaz. Ben Mirage açıyorum 60 eşleşme pingiyle 1 bilemedin 2 dk sürüyor. Zaten senin internetün kötüyse oyun direkt olarak uyarı veriyor maximum pinginiz 80-90ms diye. Yani oyun bulmuyor falan saçma olmuş. FACEIT'te bile 1 dkdan yukarı çıkmıyor maç bulma süresi.

100'e ayarlı oyunda aldıgım ping ise 70 civarı.

Boş işler, sağlığın kalmaz ve obez olursun. Zaten emin ol Valorant falan unutulup gidecek. Başka işler ile uğraş oyun oynarım bende ama hobi olarak. Kendime iş haline getirirsem tadı kalmaz ki oyunların. E sporluk bilmiyorum belki devam eder ama oyunlar hep değişecek. Ama e sporlara bak çoğu sağlıksız kimseler. Hayattan tat alamazsın, oyunlar zevksizleşir.
Hocam doğru söylemiş, arkadaşlar siz orta doğu'da yaşıyorsunuz. Unutmayın lütfen.

Hocam açın bir bakın, ESL sporcularının çoğu obez tipler yayıncıların çoğu omurulik sorunları ile baş ediyor.
Kanka kim obez Shroud mu Xantares mi xFloud mu, S1mple mi tarik mı ben çok az obez gördüm obez birisini. Hatta şu Freakazoid'te bir vücut var. Öyle her pc başında oturan obez bel sorunu çekseydi kimse memur, bilgisayar mühendisi, yazılımcı olmazdı.

Dosya Ekleri

• 2EEE6891-D5F8-4B0B-8E39-4B00BF95A968.jpeg
    2EEE6891-D5F8-4B0B-8E39-4B00BF95A968.jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı