E-spor olma yolundaki oyuncuya tavsiyeler

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Merhabalar ben e-sporcu olmak istiyorum ama yaşım biraz küçük. Yanlış anlaşılmasın yaşıtlarıma göre iyiyim. Genelde CS:GO veya Valorant da iyi oynuyorum zaten Valorant üzerine profesyonel bir oyuncu olmak istiyorum çünkü CS de çok da fark etmelerini beklemiyorum genelde yabancılar daha çok farkediliyor veya yaş kitlesinden...

O yüzden Valorant oyuncusu olmak istiyorum ama sizden tavsiye ve fikirler almak istiyorum elimden geldiğince rank atlıyorum ama şunu anlamıyorum ben mi takımlara başvuracağım yoksa takımlar mı beni görecek? Benim kendi takımım falan yok o yüzden turnuvalara falan katılamam o yüzden bende diğer e-spor takımlarına gitmek istiyorum. Dediğim gibi takımlar mı beni fark edecek eğer öyle ise nasıl olacak veya bana nasıl ulaşacaklar yoksa benim mi onlara ulaşmam gerekecek tavsiyelerinizi de bekliyorum.

Tavsiyem, tüm hayatınızı bu yola hevesle bağlamamanız yönünde olacak. Olur da istemediğiniz gibi giderse işleriniz, hayal kırıklığı yaşamanızı istemem. Her zaman bir teminatınız olsun. Gerçekçi sonuçlara kendinizi her zaman hazır tutun.

Son düzenleme:
En yüksek rank ol sonra turnuvalara başvur ya da twitch yayını aç. Son ranka gelmeden "e-sporcu olucam" diyemezsin. Son ranka gelince oyun bitmiş olur ve bilgi birikimin olmuş olur ve dersin ki "vay be oyunu bitirebildim sanırım iyi bir oyuncuyum" sonra herkese açık turnuvalar varsa başvurursun turnuvalarda üst sıralamalara çıkmaya çalışırsın hali hazırda e-sporcu olanlarla iletişime geçersin beraber oynarsın böyle böyle...

En yüksek rank ol sonra turnuvalara başvur ya da twitch yayını aç. Son ranka gelmeden "e-sporcu olucam" diyemezsin. Son ranka gelince oyun bitmiş olur ve bilgi birikimin olmuş olur ve dersin ki "vay be oyunu bitirebildim sanırım iyi bir oyuncuyum" sonra herkese açık turnuvalar varsa başvurursun turnuvalarda üst sıralamalara çıkmaya çalışırsın hali hazırda e-sporcu olanlarla iletişime geçersin beraber oynarsın böyle böyle...
Peki dediğim gibi şuanda zaten en yüksek eloda değilim ama olmaya çalışıcam böyle devam edersem de olucak gibi ama tekrardan diyorum benim bir takımım yok ve kurma imkanım da yok o yüzden bana en yüksek eloya çıkıp ondan sonrasını anlatmanız gerekiyor ama cevabın için sağol

Peki dediğim gibi şuanda zaten en yüksek eloda değilim ama olmaya çalışıcam böyle devam edersem de olucak gibi ama tekrardan diyorum benim bir takımım yok ve kurma imkanım da yok o yüzden bana en yüksek eloya çıkıp ondan sonrasını anlatmanız gerekiyor ama cevabın için sağol
En yüksek eloya 1 haftada çıkılmıyor. Takım bulmakla uğraşmayacaksın. Turnuvalardan zaten başarılı olmaya başladığında para kazanırsın. Para kazanmaya başlarken de E-Sporcu oluyorsun işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı