E-spor oyunları için PC önerisi

Ducé

Hectopat
LOL, CS:GO, DotA 2 vb. FPS ve MOBA türünden oyunları oynamak için PC toplamak istiyorum. Sadece bu oyunları oynuyorum, üst düzey sistem gerektiren günümüz oyunlarını oynamaya ya da geleceğe dönük olması için bir üst model anakart, işlemci vs. ihtiyacım yok. CS:GO ve LOL oyunlarını orta grafik ayarlarında stabil 60 FPS bandında oynatacak kasa önerilerinizi bekliyorum.

LOL, CS:GO, DotA 2 vb. FPS ve MOBA türünden oyunları oynamak için PC toplamak istiyorum. Sadece bu oyunları oynuyorum, üst düzey sistem gerektiren günümüz oyunlarını oynamaya ya da geleceğe dönük olması için bir üst model anakart, işlemci vs. ihtiyacım yok. CS:GO ve LOL oyunlarını orta grafik ayarlarında stabil 60 FPS bandında oynatacak kasa önerilerinizi bekliyorum.

Belli bir bütçe yok. Dediğim gibi, Orta grafik ayarlarında 60FPS yeterli olacaktır. Daha fazlası değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı