Oyunları yüksek kalitede oynatacak PC önerisi

Ekran KARTI:Sapphire Pulse AMD Radeon RX 6600 11310-01-20G 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com

İŞLEMCİ:Trendyol.com sitesine yönlendiriliyorsunuz

PSU: XPG Pylon 750W
Kasa: XPG Defender Pro.
Anakart: MSI Gaming Plus, Edge.

RAM:N11.com sitesine yönlendiriliyorsunuz

RAM'ler benim attıklarım daha kaliteli, kasanın ısınma sorunu var, işlemci 5600 olsa daha iyi olur, anakart PCI-e 4.0 olsa daha iyi olur. Benim attığım sistem iyi hocam gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Tam toplama yapmadım ama 17 k civarı bir şey şimdiden hayırlı olsun hocam.

Ben SSD koymayı unutmuşum, ama diğer arkadaşın attığını almayın, kronik sorunlu.

Ben SSD koymayı unutmuşum, ama diğer arkadaşın attığını almayın, kronik sorunlu.

Hepsiburada.com sitesine yönlendiriliyorsunuz
Ssd de bu.

Son düzenleme:
Ekran KARTI:Sapphire Pulse AMD Radeon RX 6600 11310-01-20G 8GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com

İŞLEMCİ:Trendyol.com sitesine yönlendiriliyorsunuz

PSU: XPG Pylon 750W
Kasa: XPG Defender Pro.
Anakart: MSI Gaming Plus, Edge.

RAM:N11.com sitesine yönlendiriliyorsunuz

RAM'ler benim attıklarım daha kaliteli, kasanın ısınma sorunu var, işlemci 5600 olsa daha iyi olur, anakart PCI-e 4.0 olsa daha iyi olur. Benim attığım sistem iyi hocam gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Tam toplama yapmadım ama 17 k civarı bir şey şimdiden hayırlı olsun hocam.

Hepsiburada.com sitesine yönlendiriliyorsunuz
Ssd de bu.
RX6600 önerdiğinin farkında mısın ?

Champion 5T12-3060 - Game Garaj
Bunlara bakabilirsin.
Sinerji Koi Ryzen 5 5500 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3060 [Oyun Bilgisayarı]
Sinerji Koios Ryzen 5 5600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RTX3060Ti [Oyun Bilgisayarı]
Bu ikisinde Performax PSU kullanıyorlar kalitelerini bilmiyorum bilen birisi varsa yazar iyi bir PSU mu değil mi diye.
Hazır sistem almasın benim attığım kasanin stok bittiyse hemen değiştirir onu alır.

Kasanın stoğu bitmiş.
Yo hocam hala var ya
Screenshot_2022-06-22-17-27-14-086_com.android.chrome.jpg

RAM'ler benim attıklarım daha kaliteli, kasanın ısınma sorunu var, işlemci 5600 olsa daha iyi olur, anakart PCI-e 4.0 olsa daha iyi olur. SSD kronik alınmaz.
Neyine pcie 4.0 olursa daha iyi olur ? Performans farkı mı var ? Değiştiririz SSD yi sorun değil. Onun dışında parçalar yerli yerinde. 3060 Ti yerine rx6600 önerilmez.

RAM'ler benim attıklarım daha kaliteli, kasanın ısınma sorunu var, işlemci 5600 olsa daha iyi olur, anakart PCI-e 4.0 olsa daha iyi olur. SSD kronik alınmaz.
Seni mi kiracam SSD Kingston nv1 olsun. Kingston 500GB NV1 NVMe Okuma 2100MB-Yazma 1700MB M.2 SSD (SNVS/500G)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı