E-Tab 4 General Mobile yazısında kalıyor

0ğuzz

Centipat
Daha fazla  
Abimin liseden kalma bir E-Tab 4'ü vardı, birkaç ay önce Android'in yükseltmeye çalışırken başarısız oldu ve şu anda açmayı denediğimde General Mobile yazısı dönüyor ve açılmıyor. Ne yapabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abimin liseden kalma bir E-Tab 4'ü vardı, birkaç ay önce Android'in yükseltmeye çalışırken başarısız oldu ve şu anda açmayı denediğimde General Mobile yazısı dönüyor ve açılmıyor. Ne yapabilirim acaba?
Sanırım bootloop'da kalmış,yazılım olmadığı için açılmıyor.
Dostum internetten en güncelini bulup bilgisayara tabletini usb yoluyla tak.

Recovery moda almaya çalış. Bilgisayardan Odin indirip TWRP kur TWRP kurup hard reset attıktan sonra Android yüklersin cihazla uyumlu olacak şekilde büyük ihtimal açılır.

Ayrıntılı açıklar mısın?

Hocam zaten açıkladım. Telefonu download moda al TWRP'nin sitesinden cihaza uyumlu dosyayı indir Odin'le flashla sonra TWRP'nin açılması için Home lock ses açma(ydı sanırım)kombinasyonunu yap TWRP anamenüsünde reset var System dosyaları falan hepsini sil yine cihaza uygun Android yükle bilgisayarından cihaza at TWRP açıkken dosya aktarımı yapabiliyorsun TWRP ana menüsündende ROM(Android) atma ile ilgili 1 video izle nasıldı tam hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı