E tab 4 kalem önerisi

ibrahimozcelik

Kilopat
Daha fazla  
Malum liselere verilen tabletle beraber bir tablet kalemi gelmekte. Fakat benim kalemimin ucu düzleşti ve bu yüzden yeni kalem almam gerekmekte.
Kalemde istediğim özellik ise sadece kalemle yazı filan yazarken elimi algılamaması.

Son düzenleme:
Malum liselere verilen tabletle beraber bir tablet kalemi gelmekte. Fakat benim kalemimin ucu düzleşti ve bu yüzden yeni kalem almam gerekmekte.
Kalemde istediğim özellik ise sadece kalemle yazı filan yazarken elimi algılamaması.

Kardeşim bnmde ucu düzleşti hiçbiryerde bulamadım. Kaliteli kalemler çok pahalı burdan 15 liraya kalem aldım çok kötüydü acaba okul yeni kalem verir mi ?

Bi de bizim okulda çocuklar kalemleri satıyorlardı 5 liraya arkadaşlar almıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence okul yeni kalem vermeyecektir hatta okula faza kalem bile gelmemiştir.
O kalemlerini satanlar ise çok yakında pişman olacaktır eminim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı