E- Tab 4 kernel bütünlüğü bozuldu

KristallllL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazın kernel bütünliğü bozuldu diyor aktivasyon yapamıyorum, reset atıyorum kernel bütünlük yazısı gidiyor kilit ekranına git menüsüne gelene kadar işlem sürüyor ama ona tıklayınca tekrar kernel butunluk bozuldu diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar geçen tablete root atmak için bir program indirmiştim ondan sonra "tabletin kernel bütünlüğü bozuldu" diye bir uyarı geldi bende bişeyler denerken çözümünü buldum sizinlede paylaşmak istedim. Öncelikle şunu söyliyim sadece meb'in verdiği tabletlerde denedim diğerlerinde olurmu bilmiyorum. Uzatmadan nasıl yapıcağımıza geçelim :)
Not: Tabletinizi en başta etkinleştirmek için gereken şifreyi bilmelisiniz (6 haneli ebadan alınan şifre )
NOT: Eğerki tabletinizde herhangi bir root atma programı varsa tabletinizi açıp o programı silin, ardından aşağıdaki işlemleri yapın.

1- Tabletinizi kapatın
2- Güç tuşuna ve Ses açma tuşuna birlikte basın, general mobile yazısı çıktığında parmaklarınızı çekin.
3- Android simgesi karnı açık bir şekilde çıkacaktır. 3 ayrı seçenek vardır bundan wipe data/factory reset yazısını seçiyoruz ( Power tuşu seçme, ses kısma tuşu aşağı inme ve ses açma tuşu yukarı çıkmak için kullanılmaktadır )
4- İşlem tamamlandığında tabletiniz yeniden başlatılacaktır, tabletinizi tekrar güç tuşuna ve ses açma tuşuna birlikte basarak açın
5- Ardından tekrar wipe data/factory reset yazısını seçin.
6- Bu işlemleri sürekli sürdürün taki işlem tamamlandıktan sonra tabletiniz yeniden başlamayana kadar.
7- 2-3 Kere yaptıktan sonra tabletiniz yeniden başlamaz ve sizi işlemi yaptığınız sayfada tutar. ( power tuşuna ve ses açma tuşuna birlikte basıp açtığınız sayfa )
8- Şimdiyse wipe cache partition seçeneğini işaretleyin bu işlemde bittiğinde tabletinizi kapatıp açın
9- Sorun büyük olasılıkla geçmiştir. Yinede ben bunu sadece tek bir tablette denedim bu yüzden belki sizde işe yaramayabilir.

Ardından tekrar mdm aktivasyonunu yapıcaksınız, bilmeyenler için onuda anlatıyım.
1- Bir ağa bağlanın
2- Kullanıcı adı kısmına TC nizi yazın
3- Şifre kısmına 6 haneli eba şifrenizi yazın
4- Ekran parolanızı seçin. Tabletiniz kullanıma hazır.
Alıntı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı