E Tab 4 Kurumsal Cihaz Yönetimi Nasıl Kaldırılır?

acayip9000

Kilopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm. Kardeşlerim bir sorunum var. Kardeşimin Etab 4 tableti var. Root yapıp cihaz yönetimi kaldıracaktım. Fakat cihaz yönetimi güncellenmiş (Kurumsal Cihaz Yönetimi) diye değişik bir şey olmuş. Pil kullanımı taktiği yapamıyorum. Fakat geliştirici seçenekleri açabiliyorum ama bu sefer de (USB Hata Ayıklama) tıklanmıyor. Koyu renk olmuş. Bunu nasıl çözerim? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

1. Nasıl root atarım ?
  2. Nasıl Kurumsal Cihaz Yönetimi ve Güncelleyici'yi kaldırırım ?

Yok mu bir bilgisi olan arkadaşlar ?

Tabletin şarjı %14'ün altında olsun, okul ağına bağlanmayan bir yerde tabletine factory reset at. Tablet açılınca MEB'in tablet aktivasyon ekranına gelecek orda sana pil zayıf uyarısı veriyor. Uyarı gelince "Pil Kullanımı" butonunu seç. Ayarlar ekranı gelmeli, oradan da tablet hakkında kısmından derleme sürümüne 8 defa hızlıca bas geliştirici seçenekleri aç. Geliştirici seçeneklerinden "Usb Hata Ayıklama" aktif et. Tabletine de internetten apk olarak Kingroot'u kur ve rootla. Root'ladıktan sonra da meb uygulamalarını kaldır.

Hocam güncellemeden sonra artık tablet daha açılmadan USB Hata Ayıklama kapalı oluyor yani tıklanmıyor. Var ama koyu renk oldugu için tıklayamıyorum. Tıklayabilsem herşeyi yapıcamda tıklanmıyor

Hocam güncellemeden sonra artık tablet daha açılmadan USB Hata Ayıklama kapalı oluyor yani tıklanmıyor. Var ama koyu renk oldugu için tıklayamıyorum. Tıklayabilsem herşeyi yapıcamda tıklanmıyor
Zaten o yüzden fabrika ayarlarına döndürüyoruz. Sen factory reset atınca oranın tıklanabilir hale gelmesi lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı