E-Tab 4 MTP sildikten sonra tablet açılmıyor

te5irtozu

Hectopat
Daha fazla  
E-Tab 4 var bende. MTP diye bi program vardı. Onu Uninstaller programı ile kaldırdım ekran küçüldü. Yazılar birbirine girdi kendiliğinden tablet kapandı. Tekrar açmayı denedim Recovery Mod dışında hiç açılmıyor. Ekran simsiyah. Bilgisayara takıyorum bağlantı falan yapıyorum nafile. Ses tuşma ve Power tuşuna birlikte bastığımda Rebbot Now Wipe Data Factory vs hepsi çıkıyor. Hepsini ayrı ayrı uyguladım açılırken General Mobile yazısı dönüyor dönüyor ardından ekran simsiyah. Bir yardım lütfen. Odin ile bağlanamdaım bilgisayar görmüyor aygıt sürücüsünde E-Tab 4 yazıyor ama müdahale edebilme imkanım yok zira bağlanamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Recovery modunda PC'ye bağladığınızda depolama birimine erişebiliyorsanız buraya ROM atın. Sonra da bu ROM'u Install ZIP form SD diyerek yükleyin.
  • Alternatif olarak eğer MicroSD kart desteği varsa MicroSD karta ROM atıp bu ROM'u cihaza yüklemeyi deneyin.

İkisi de olmazsa servise gidecek.

General Mobile'ı evinize sokmayın. Tavsiyemdir.

okulun verdiği tableti kullanıyorum ama hiçbir şekilde açılmıyor bilgisayardan bile ulaşamıyorum bilgisayardan ulaşabilsem hadi neyse diyecem ama o da olmuyor.....

Servise verin. Bu zamana kadar verseydiniz coktan 3-4 kere gidip gelmisti bile. Etabin resmi orjinal, orjinali gectim custom romu bile bulunmamaktadir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı