E-Tab 4 Özgürlük Rehberi [Ayarları düzeltme, İnternet, Dosyalar, APK, USB, ROOT ve MDM Kaldırma]

Rehber başarılı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    31
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar tableti sifirladim ama dnseti yukledigimde etkinlestiremiyorum nedeni ne olabilir ?

Arkadaşlar benim tabletim güncelleme yaptı ve aktıvasyon istedi bende ettim ama artık tablette dnseti indiriyorum etkinleştir diyorum mdm saniyesinde duruyor ve ayarlar menüsünden verileride temizliyemiyorum facebook,yotube gibi yerlere giremiyorum dnsde degişmiyor hiç bi uygulama açılmıyo naplayım? lütven yardım edin..!

Arkadaşlar benim tabletim güncelleme yaptı ve aktıvasyon istedi bende ettim ama artık tablette dnseti indiriyorum etkinleştir diyorum mdm saniyesinde duruyor ve ayarlar menüsünden verileride temizliyemiyorum facebook,yotube gibi yerlere giremiyorum dnsde degişmiyor hiç bi uygulama açılmıyo naplayım? lütven yardım edin..!
VpnFree yükleyip deneyiniz. Ama belli bir müddet sonra kilitleniyor. Bağlantıyı kesip tekrar açarsınız.

VPN Free'de etkinleşmiyor. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye
VpnFree'yi etkinleştirmek zorunda değilsin ki. O kapanmıyor.
Acaba sende bütün uygulamalar mı kapanıyor. Oyun yükle bir tane bakalım, gidiyor mu ?

Evet, oyun falan hiç etkinleşmiyor. Etkinleştir diyorum saniyesinde geri devre dışı yapıyor.

@Silinen üye kusura bakma, çözümü bilmiyorum. Bende bazi oyunlar 15 dk bir gidiyor. Bazilari hic gitmiyor.
Emin değilim ama oyunu apk olarak yukle. Bakalim gidecek mi ?

Eğer İnternetten indiremezsen, tablete Google Play'den Airdroid indir o gidecek mi ? Bak ona gore bana mesaj at.

Tablete ne yaptinda böle oldu ? Ayni hayati bende yapmayayim.

@Silinen üye kusura bakma, çözümü bilmiyorum. Bende bazi oyunlar 15 dk bir gidiyor. Bazilari hic gitmiyor.
Emin değilim ama oyunu apk olarak yukle. Bakalim gidecek mi ?

Eğer İnternetten indiremezsen, tablete Google Play'den Airdroid indir o gidecek mi ? Bak ona gore bana mesaj at.

Tablete ne yaptinda böle oldu ? Ayni hayati bende yapmayayim.

Kendi kendine güncelleme yaptı tablet sonra kapandı açıldı ve bum. Her şey silinmiş play den hiçbir şey inmiyor, mdm durduruyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı