e-Tab 4 TWRP + Backup ROM

Twrp yüklerken bir sıkıntı çıkmadı dimi bende kendi tabletime yüklemek istiyorum. Bu romun aynısı şuan tabletimde yüklü . Aynı sizin gibi bende twrp yüklerken cihazı brick etmiştim o yüzden bu soruyu soruyorum.

Aynı yöntem ile sizde yükleyebilirsiniz. Ben şuanda hala daha TWRP yüklü durumda kullanıyorum tableti. Onun sayesinde bir çok ROM testi sonrası tableti geri kurtardım.

Bende tam bu yüzden twrp istiyorum kendim rom yapmayı düşünüyorum tabletin brick olmasını istemem twrp şart cevabınız için teşekkürler.

Allah senden razı olsun kardeşş çok güzel oldu beni büyük dertten kurtardın

@lruzgarl BIOS_Boot.zip dosyası açılış animasyonu, önemli bir dosya değil. Eski tip bilgisayarların ilk açılıştaki BIOS Post'unu taklit eden bir animasyon.

WiFi ile olan problemin eğer tablet hala daha MEB yazılımını kullanıyorsa MEB'in kendi Kurumsal Cihaz Yöneticisinden kaynaklanan bir durum. O engellemekte cihazın WiFi ayarlarının açılıp kapanmasını.

Rom dosyasının paylaştığı link ölü. Yenilerseniz sevinirim.

Ve Aleykümselam; linklerini verdiğiniz programları ayrı bir yere yüklemeyip yeniden paylaşmanız; yanî yeniden dağıtmanız için izin var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…