e-Tab 4 TWRP + Backup ROM

Twrp yüklerken bir sıkıntı çıkmadı dimi bende kendi tabletime yüklemek istiyorum. Bu romun aynısı şuan tabletimde yüklü . Aynı sizin gibi bende twrp yüklerken cihazı brick etmiştim o yüzden bu soruyu soruyorum.

Bende tam bu yüzden twrp istiyorum kendim rom yapmayı düşünüyorum tabletin brick olmasını istemem twrp şart cevabınız için teşekkürler.

@lruzgarl BIOS_Boot.zip dosyası açılış animasyonu, önemli bir dosya değil. Eski tip bilgisayarların ilk açılıştaki BIOS Post'unu taklit eden bir animasyon.

WiFi ile olan problemin eğer tablet hala daha MEB yazılımını kullanıyorsa MEB'in kendi Kurumsal Cihaz Yöneticisinden kaynaklanan bir durum. O engellemekte cihazın WiFi ayarlarının açılıp kapanmasını.

Selamünaleyküm arkadaşlar. TWRP'den alınmış Backup ROM'u sizlere hediye ediyorum. :D Evet geçelim aşamalara;

• TWRP yükleme: Tabii ki tabletin rootlu olması gerekiyor, bunu geçiyorum.
    1. Rashr uygulaması ve TWRP linki: Yandex.Disk
    2. Rashr uygulamasını kurun ve girin root izni verin.
    3. Depolamadan seç seçeneğine girin, TWRP'yi seçip "Evet, lütfen." deyip yeniden başlatın.
Evet zurnanın zırt dediği yerdeyiz. :D
Aslında çok kolay, tableti TWRP modunda başlatın yani recovery gibi. Sonra Backup alın. Ardından vereceğim linkteki klasörü TWRP/backup/thx...... (herkesin farklıdır)/ işte bu dizine atın. Burada sizin aldığınız yedekte vardır (tarih yazılıdır klasörün adında) ve restore kısmından benim verdiğim klasörü (2015-06-05--05-42-29 Yedek) adlı klasörü seçip restore deyin. Yeni ROM'unuz hayırlı olsun. :D ROM'un yedeğini alırken ad bölümünü sallamıştım.

ROM Linki= MEGA
ROM'u indirirken sol üst tarafta (2015-06-05--05-42-29 Yedek) adlı klasör var. Sağ tıklayıp indir deyin ya da ZIP olarak indir deyin.

ROM Özellikleri: e-Tab 4 TWRP + Backup ROM | Technopat Sosyal
TWRP Resimleri: e-Tab 4 TWRP + Backup ROM | Technopat Sosyal

Ve Aleykümselam; linklerini verdiğiniz programları ayrı bir yere yüklemeyip yeniden paylaşmanız; yanî yeniden dağıtmanız için izin var mı?

Geri
Yukarı