E-Tab 5 : AutoRegisterDevice Tablet >

batugan619

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tableti aldım. Okulda aktive ettim ama evde kardeşim tableti kurcaladı ve tableti yeniden başlatım böyle bir sorun geldi. Format attım ama düzelmedi lütfen yardım edin..

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet beyler tablet açma ve ses verme tuşuna aynı anda basıp recovvery modumu ne işte o moda giriyoruz 2.seceneğe giriyoruz ve aşağıdaki delete all user data dan bütün verileri siliyoruz silindikten sonra reboot sysytem diyoruz sonra tablet tekrar açılıyor hemen wifi şifresini girip tableti kapatıp tekrar açıyoruz ardından tablet açılınca aynı hatanın değişik versiyonu gelecek 5-10 saniye bekliyoruz ardından cihaz tekrar kaydedilmiştir şeklinde uyarı geliyor sonra başlat sekmesine tıjklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz yapamayan arkadaşlar tekrar tekrar denesin

Denedim oldu beyler sırf yardımcı olmak için kayıt oldum kolay gelsin

Evet beyler tablet açma ve ses verme tuşuna aynı anda basıp recovvery modumu ne işte o moda giriyoruz 2.seceneğe giriyoruz ve aşağıdaki delete all user data dan bütün verileri siliyoruz silindikten sonra reboot sysytem diyoruz sonra tablet tekrar açılıyor hemen wifi şifresini girip tableti kapatıp tekrar açıyoruz ardından tablet açılınca aynı hatanın değişik versiyonu gelecek 5-10 saniye bekliyoruz ardından cihaz tekrar kaydedilmiştir şeklinde uyarı geliyor sonra başlat sekmesine tıjklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz yapamayan arkadaşlar tekrar tekrar denesin

Denedim oldu beyler sırf yardımcı olmak için kayıt oldum kolay gelsin

ARKADAŞLAR DEDİĞİNİZİ YAPTIM AMA OLMUYOR TABLET SORGULANIYOR DA KALDI ŞİMDİ .!!!

Arkadaş çözdü sorunu konu kilitlenebilir
KARDEŞİM SEN SORUNU ÇÖZMÜŞÜN AMA BEN ÇÖZEMEDİM ACİL YARDIM ET TABLET SORGULANIYORDA KALDI ACİL !!!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı